• شناسه خبر : 29077
  • تاریخ انتشار : 02 تیر 1399 - 10:00

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: به منظور بازگشت واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و نیمه فعال به چرخه تولید و تحقق شعار رونق و جهش تولید دستگاه قضایی از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان حمایت می‌کند.

ناصر عتباتی ناصر عتباتی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر تمامی برنامه‌های دستگاه‌هایی با توجه به منویات مقام معظم رهبری بر اساس سیاست‌های تحولی تدوین شده است.

وی مبارزه با مفاسد اقتصادی را مهم‌ترین برنامه دستگاه قضایی دانست و افزود: یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین برنامه‌های دستگاه قضایی مبارزه با مفاسد اقتصادی است که در استان اردبیل نیز در خصوص مواد خام پتروشیمی، گمرک، آب، خاک، کشاورزی و آب منطقه‌ای به پرونده‌های مربوطه رسیدگی شده و احکام آنان صادر شده است.

عتباتی با بیان اینکه دستگاه قضایی حامی تولید است تصریح کرد: به منظور بازگشت واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و نیمه فعال به چرخه تولید و تحقق شعار رونق و جهش تولید دستگاه قضایی از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان حمایت می‌کند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از موفقیت‌های ویژه دستگاه قضایی در استان خبر داد و بیان کرد: دستگاه قضایی در استان اردبیل تاکنون موفقیت‌های ویژه بسیاری ازجمله برگزاری انتخابات سالم، تامین امنیت و آرامش مردم و حمایت از تولید رقم زده است.

وی با تاکید بر رسیدگی به بیش از ۴۴۰ هزار پرونده اظهار کرد: طی سال گذشته در دادگستری استان اردبیل بیش از ۴۴۰ هزار پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته است و در حوزه حل اختلاف نیز در بحث صلح و سازش موفقیت‌های خوبی داشته‌ایم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up