• شناسه خبر : 29097
  • تاریخ انتشار : 02 تیر 1399 - 09:55

شهردار لاهرود گفت: در راستای توسعه شهری و رفع کمبودهای موجود در سطح شهر اقدامات شهرداری لاهرود شتاب بیشتری خواهد گرفت.

شهرداری

 

غلامرضا قریشی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری با عنوان جهش تولید و ضرورت عمل به آن، بیان کرد: در راستای توسعه شهری و رفع کمبودهای موجود در سطح شهر، اقدامات شهرداری لاهرود در حوزه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های عمرانی و گردشگری شتاب بیشتری خواهد گرفت.

وی مشارکت بخش خصوصی در انجام پروژه‌های عمرانی را دارای اهمیت دانست و افزود: در این زمینه تلاش خواهیم کرد با حذف دستورکارهای مزاحم و دست و پا گیر در امور سرمایه‌گذاران تسهیل شده و رونق عمرانی و گردشگری لاهرود شتاب گیرد.

شهردار لاهرود ادامه داد: در تلاشیم با بستر سازی‌های لازم برای ایجاد یک شهر توریسم‌پذیر، زمینه لازم برای تمام سرمایه‌گذاران در این ایجاد شده و به منویات رهبر معظم انقلاب در عمل به شعار سال جامه عمل بپوشانیم.

قریشی از تکمیل طرح‌های نیمه تمام در سال جاری خبر داد و گفت: چند طرح بزرگ گردشگری و عمرانی از جمله فاز دوم تفریحات هیجانی داغلارباغی (با احداث سازه خاص و کم نظیر) در سال جاری به مرحله اجرا در می‌آید.

وی افزود: اولویت کاری شهرداری علاوه بر پروژه‌های یاد شده تکمیل پارکینگ تفرجگاه و اجرای پیاده راه مسیر ورودی داغلارباغی، سردر ورودی تفرجگاه، زیرسازی و آسفالت ریزی مسیر برگشت زیپ لاین، احداث شهر بازی روباز، محوطه‌سازی و تعبیه آلاچیق‌های سنتی برای رفاه حال گردشگران خواهد بود.

شهردار لاهرود در پایان افزود: همزمان با اجرای پروژه‌های عمرانی، کارهای خدماتی، تغییر مبلمان شهری، تنظیف و زیباسازی سطح شهر لاهرود برای رفاه حال مردم منطقه و جذب بیشتر گردشگر و رونق اقتصادی این شهر قرار انجام خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up