• شناسه خبر : 29181
  • تاریخ انتشار : 03 تیر 1399 - 08:09

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل با بیان اینکه وقف عامل تحرک و نوآوری است، گفت: وقف را باید از خودمان شروع کنیم و مال وقف شده حتماَ نباید بزرگ و سنگین باشد لذا امروز این افراد با اهدای خون که محرک و عامل زندگی است، عمل خداپسندانه وقف را به جا آوردند.

خون

حجت الاسلام‌والمسلمین دکتر ستوده ، مدیرکل اداره اوقاف و امورخیریه اردبیل از اهدای خون کارمندان این اداره‌کل خبر داد و گفت: با توجه به نیاز شدید خون با توجه به شیوع بیماری کرونا همکاران اداره کل اوقاف و امورخیریه استان اعم از مدیرکل، معاونان و کارشناسان مسئول واحدهای مختلف ، برای اهدای خون و یا پلاکت خون به سازمان انتقال خون استان مراجعه کردند.

وی با بیان اینکه وقف عامل تحرک و نوآوری است، ادامه داد: وقف را باید از خودمان شروع کنیم و مال وقف شده حتماَ نباید بزرگ و سنگین باشد لذا امروز این افراد با اهدای خون که محرک و عامل زندگی است، عمل خداپسندانه وقف را به جا آوردند.

دکترستوده اظهار کرد: وقف را از خون آغاز کردیم تا نشان‌گر این موضوع باشد که همگان می‌توانند واقف باشند و سفارش به وقف تنها در حد شعار نباشد خودمان هم عامل باشیم و امیدواریم خون اهدا شده بخشی از نیاز هم‌استانی‌ها به خون را رفع کنددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up