• شناسه خبر : 29225
  • تاریخ انتشار : 03 تیر 1399 - 11:30

زن جوانی که درپی اختلاف با خانواده همسر سابقش مغازه خیاطی پدر او را به آتش‌کشیده بوده، دستگیر شد.

زن مجرم معتاد

شهرخوان: حوالی ساعت ۵ صبح روز ۱۹ فروردین ماه امسال یک فقره حریق مغازه خیاطی در خیابان آیت تهران به سامانه ۱۲۵ و نیز مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که به دنبال آن عوامل آتش‌نشانی در محل حاضر شده و اقدام به اطفای حریق کردند.

همزمان با آنان نیز ماموران کلانتری نارمک در محل حاضر شدند و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند تا اینکه در گزارش نهایی علت وقوع حریق مشخص شد که حریق عمدی و با استفاده از بنزین رخ داده است.

به همین دلیل نیز پرونده‌ای در پلیس تشکیل شده و برای رسیدگی تخصصی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

بررسی میدانی

با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی ماموران به محل رفتند و با بررسی میدانی و پرس و جو از اهالی محل متوجه شدند که یکی از همسایگان در همان لحظه وقوع حریق زن جوانی را در حال فرار از محل مشاهده کرده است.

کارآگاهان نیز اقدام به تحقیق دوباره از شاکی کردند و در جریان آن متوجه شدند که عروس این فرد اخیرا از پسرش جدا شده و درپی همین موضوع نیز دارای اختلاف خانوادگی با وی هستند.

با کسب این اطلاعات ماموران پلیس آگاهی، متهم اصلی پرونده به نام «هما» را شناسایی و با هماهنگی قضایی در عملیاتی او را دستگیر کردند و در تاریخ ۲۵ خرداد به مقر انتظامی انتقال و مورد بازجویی قرار داند.

متهم گرچه ابتدا سعی داشت خود را بی‌اطلاع از موضوع نشان دهد، اما با مشاهده اسناد و ادله لب به اعتراف گشود و به جرم خود اعتراف کرد. این زن دلیل کارش را دعوا با همسر سابقش اعلام کرد.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد با اعتراف صریح متهم، او به همراه پرونده تشکیل شده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

ایسنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up