• شناسه خبر : 29247
  • تاریخ انتشار : 04 تیر 1399 - 02:42

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: حفاظت و صیانت از راه و حریم آن خط قرمز راهداری است.

بزرگراه جاده

 

علی صبحی در بازدید از محور‌های مواصلاتی شهرستان کوثر با قدردانی از حمایت‌های دستگاه قضائی استان گفت: از این میزان ۷۲ مورد ساخت و ساز غیرمجاز شناسائی، ۷۰ مورد توقف و اخطار ساخت صادر و ۱۸ مورد دیگر نیز با هماهنگی و اخذ دستور قضائی در فصل بهار قلع و قمع شده است.

وی افزود: گشت‌های راهداری به طور مرتب در محور‌ها حضور فعال دارند و در ۳ ماه گذشته شده توانستند ۱۴۹ مورد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در حریم قانونی راه را شناسائی، برخورد و قلع و قمع کنند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل حفاظت و صیانت از راه و حریم آن را خط قرمز راهداری دانست و بر برخورد قاطع با متخلفان تاکید کرد.

صبحی از تجدید خط کشی ۲۳۵ کیلومتر از محور‌های در مدت یاد شده خبر داد و گفت: با تلاش راهداران سخت کوش دیار سبلان ۴۴۸ کیلومتر حریم راه تسطیح، تهیه، نصب اصلاح و مونتاژ ۷۲۵ عدد تابلو‌های الزامی راه‌ها و انتظامی و شستشوی ۶ هزارو ۸۰۰ عدد علائم محور‌های مواصلاتی استان را از دیگر اقدامات راهداران در ۳ ماه گذشته برشمرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up