• شناسه خبر : 29480
  • تاریخ انتشار : 07 تیر 1399 - 04:07

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه بسیاری از معضلات اجتماعی در سطح جامعه ریشه در مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی دارد بنابراین دستگاه قضایی از سرمایه گذاران واقعی حمایت می‌کند تا شاهد توسعه اشتغال و تولید باشیم.

ناصر عتباتی

ناصر عتباتی اظهار داشت: با توجه به اینکه بسیاری از معضلات اجتماعی در سطح جامعه ریشه در مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی دارد بنابراین دستگاه قضایی از سرمایه‌گذاران واقعی حمایت می‌کند تا شاهد توسعه اشتغال و تولید باشیم.

وی رفع موانع تولید را بسیار مهم دانست و افزود: با حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران علاوه‌ برایفای نقش ویژه در تحقق شعار جهش تولید در میزان اشتغال‌زایی برای جوانان در مناطق مختلف استان اردبیل نیز موثر خواهیم بود و در این راستا باید همگان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

عتباتی از اقدام جهادی کارکنان دستگاه قضایی برای بررسی پرونده‌ها خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر کارکنان دستگاه قضایی با اقدامی جهادی برای بررسی پرونده‌ها تلاش می‌کنند به طوری که تمامی پرونده‌های سال گذشته به مرحله صدور احکام و آرا رسیده است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به موفقیت استان در حوزه صلح و سازش بیان کرد: یکی از اساسی‌ترین بخش سیاست‌های تحولی قوه قضاییه صلح و سازش است که در این راستا در استان اردبیل با استفاده از ظرفیت بزرگان و  ریش سفیدان ترویج روحیه صلح و سازش در دستور کار قرار گرفته است.

وی با تاکید بر تشکیل شوراهای حل اختلاف تخصصی در استان اردبیل اظهار کرد: همچنین در استان اردبیل شوراهای حل اختلاف تخصصی در حوزه‌های صنعت، پزشکی و اصناف تشکیل شده است و تمامی مشکلات و مسائل به صورت تخصصی در آن‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up