• شناسه خبر : 29492
  • تاریخ انتشار : 07 تیر 1399 - 10:09

محل کشف این اجساد ،کنار نهر آب یک باغ، دردره پایین پارک ولایت مشگین شهر و بالاتراز پل معلق این شهر بوده است.

قتل

شهرخوان: جسددونفراز فوت شدگان در کنار نهر آب کشف شده وجسد یک نفردیگر دهها متر پایین تراز محل حادثه از داخل نهر آب بیرون کشیده شده است.

به گفته شاهدان این سه نفر چند ساعت درآن محل به تفریح مشغول بوده اند که بصورت ناگهانی حالشان وخیم می شود،ظاهرا یکی ازآنها با حالت تهوع به کنار نهر می رود اما درداخل نهر سقوط کرده وآب پیکربی جان وی را دهها متر به پایین دره می کشاند،دونفر دیگر هم همزمان در کنار نهر جان خود را از دست می دهند.

بعد از تماسهای مردمی ،بلافاصله نیروهای فوریتهای پزشکی ، امدادگران هلال احمر،پلیس ودستگاه قضایی در محل حادثه حاضر شده وپس از بررسی دقیق محل، اجساد به پزشکی قانونی مشگین شهر انتقال داده می شود.

سرهنگ زرین کلاه فرمانده انتظامی مشگین شهراز پیدا شده دودستگاه تلفن همراه متوفیان در داخل نهر آب خبر داد و رضایی ،دادستان عمومی و انقلاب مشگین‌شهر گفت: تاکنون علت دقیق واصلی مرگ این افراد مشخص نیست و پس ازانجام بررسیها و تحقیقات لازم واخذ نتیجه ، دلیل این حادثه اطلاع رسانی خواهد شد.

پارک جنگلی مشگین شهر از مهم ترین مناطق گردشگری و تفریحی این شهرستان است که در فصول گردشگری سال وروزهای تعطیل پذیرای هزاران گردشگر از مناطق مختلف کشور واستان اردبیل است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up