• شناسه خبر : 29571
  • تاریخ انتشار : 08 تیر 1399 - 11:10

مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان سرعین گفت: انحراف و تغییر در سبک زندگی از ابزار شیطان برای گمراهی است و کم و کاستی در آداب و سنن می تواند ما را در ورطه سقوط از سبک زندگی قرار دهد.

حجت الاسلام «طاهر عزت خواه» گفت: شیطان ابزارهای مختلفی برای گمراهی و انحراف انسان به می گیرد که باید به توجه به آیات قرآن کریم توجه ویژه ای نسبت به این مسئله شود.

مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان سرعین تصریح کرد: انحراف و تغییر در سبک زندگی از ابزار شیطان برای گمراهی است و کم و کاستی در آداب و سنن می تواند ما را در ورطه سقوط از سبک زندگی قرار دهد.

این مقام مسئول ادامه داد: خداوند متعال در سوره حجر آیه ۳۹ می فرماید: «لأُزَیِّنَنَّ لَهُمْ فِی الْأَرْضِ وَ لَأُغْوِیَنَّهُمْ أَجْمَعِینَ» «شیطان گفت در زمین بدى‌ها را برایشان  زینت می بخشم و به وسیله آن همه را  گمراه خواهم ساخت!» پس باید نسبت به ابزارهای شیطان برای گمراهی انسان آگاه باشیم.

حجت الاسلام عزت خواه خاطر نشان کرد: زینت دادن به زشتی هاست از دیگر ابزارهای شیطان برای ایجاد انحراف اخلاقی و رفتاری در بشر است.

وی اعلام داشت: برخی از افراد که قبل از خروج از خانه، جلوی آینه می‌ایستد و خودش را زینت می دهد تا ابزار انحراف و انحطاط برای سودجویی باشد بداند که کارگزار شیطان است.

حجت الاسلام عزت خواه افزود: سبک زندگی یک مسئله عمیق تربیتی است که نباید نادیده گرفته شود تا نسلی با باورهای درست و قائل به اصول و ارزش ها را به جامعه تحویل داده شود.

مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان سرعین بیان کرد: شکل گیری تربیت دینی نیازمند عمق بخشی به آموزش های معنوی است و در شرایط کنونی اطلاع رسانی نسبت به شبهات و توطئه تهاجم فرهنگی می تواند نوجوانان و جوانان را از سبک های زندگی غربی مبتنی بر پوچ گرایی رهایی بخشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up