• شناسه خبر : 29581
  • تاریخ انتشار : 08 تیر 1399 - 11:31

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: ۲۱ میلیون و ۱۷۳ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسید.

ترافیک- حمل و نقل
حمیدرضا عبدی در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان گرمی با بیان اینکه این میزان تردد توسط ۶۶ سامانه تردد شماری در ۳ ماه گذشته به ثبت رسیده افزود: این میزان تردد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش ۲۵ درصدی را نشان می دهد.
وی میانگین سرعت استان در فصل بهار را ۷۲ کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و گفت: بخاطر شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی مجموع تردد مبادی ورودی و خروجی استان ۳۰ درصد کاهش یافته است
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به اینکه بیشترین تردد با ۱ میلیون و ۹۲۲هزار مورد در محور اردبیل – آستارا و بالعکس به ثبت رسیده گفت: در محور اردبیل – مغان و بالعکس محدوده سه راهی صحرا ۱ میلیون و۵۵۷ هزار تردد و اردبیل سه راهی سرعین و بالعکس  نیز۱ میلیون و ۴۳۵ هزارتردد به ثبت رسیده است.
عبدی هوشمندسازی جاده های استان را از جمله برنامه های مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل دانست و تصریح کرد: علاوه بر ۶۶ سامانه تردد شماری ۴۰ دوربین نظارت تصویری،۴۲ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و ۲ سامانه توزین حین حرکت نیز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل فعال است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up