• شناسه خبر : 29690
  • تاریخ انتشار : 09 تیر 1399 - 10:44

استاندار اردبیل گفت:‌ بزرگترین مجموعه هیدروتراپی ایران در منطقه نمونه گردشگری سبلان استان اردبیل در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

اکبر بهنام جو

اکبر بهنامجو با همراهی مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اردبیل در بازدید از منطقه نمونه گردشگری سبلان اظهار کرد: براساس هدفگذاری‌های انجام شده بزرگترین مجموعه هیدروتراپی ایران در منطقه نمونه گردشگری سبلان استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه این مجموعه مدرن‌ترین و مجهزترین آبدرمانی استان اردبیل خواهد بود، گفت:‌ در حال حاضر این مجتمع بزرگ و مهم گردشگری ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برنامه‌ریزی شده تا در دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.

استاندار اردبیل این پروژه را از طرح‌های جهش تولید برشمرد و افزود: بهره‌برداری از این طرح زمینه‌ساز ایجاد فرصت‌های شغلی جدید و توسعه اشتغال شده و اقدامی مهم در راستای تحقق شعار سال به شمار می‌رود.

نادر فلاحی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این بازدید اظهار کرد: مجتمع آزادی به عنوان بزرگترین مجموعه آبدرمانی استان اردبیل که بخشی از آن به صورت روباز در شهرستان نیر احداث می‌شود، نقش مهمی در جذب گردشگران به استان ایفا خواهد کرد.

وی از اختصاص اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل و افتتاح این مجتمع خبر داد و گفت: هدفگذاری اصلی بهره‌برداری از این پروژه تا دهه فجر بوده تا پذیرای گردشگران ورودی به استان و از مولفه‌های رونق گردشگری در منطقه باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up