• شناسه خبر : 29763
  • تاریخ انتشار : 10 تیر 1399 - 10:23

استاندار اردبیل گفت: تسریع در روند تکمیل پروژه‌های عمرانی به‌ویژه در حوزه کشاورزی، آب و خاک با توجه به نقش اساسی که این طرح‌ها و پروژه‌ها در تحقق شعار جهش تولید دارند ضروری است.

اکبر بهنام جو

اکبر بهنامجو در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی در اردبیل اظهار داشت: طرح پایاب سد گیوی یکی از مهمترین و اساسی ترین پروژه‌های حوزه کشاورزی در منطقه اردبیل است که با اهتمام ویژه‌ای از سوی دستگاه‌های اجرایی مربوطه در حال اجرا است.

وی تسریع در روند تکمیل پروژه‌های حوزه کشاورزی را ضروری دانست و افزود: تسریع در روند تکمیل پروژه‌های عمرانی به ویژه در حوزه کشاورزی، آب و خاک با توجه به نقش اساسی که این طرح‌ها و پروژه‌ها در تحقق شعار جهش تولید دارند ضروری است.

بهنامجو با اشاره به سرمایه گذاری بانک کشاورزی در اجرای طرح پایاب سد کیوی تصریح کرد: تاکنون سرمایه‌گذاری بسیار خوب و ویژه‌ای در اجرای طرح پایاب سد گیوی با محوریت بانک کشاورزی صورت گرفته است که برای تلاشگران حوزه کشاورزی بسیار ارزشمند خواهد بود.

استاندار اردبیل با تاکید بر ظرفیت‌های کشاورزی استان اردبیل بیان کرد: استان اردبیل علاوه بر ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ویژه‌ای که در حوزه‌های صنعت، معدن و گردشگری دارد در بخش کشاورزی و دامداری نیز حرفی برای گفتن دارد و با عنوان قطب کشاورزی کشور شناخته می‌شود.

وی با بیان اینکه استان اردبیل قطب کشاورزی کشور است اظهار کرد: با اجرای مطلوب پروژه ها و طرح‌های حوزه کشاورزی در استان اردبیل می‌توانیم علاوه‌بر رفع مسائل و مشکلات کشاورزان در تحقق شعار جهش تولید نیز نقش بسزایی ایفا کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up