• شناسه خبر : 29777
  • تاریخ انتشار : 10 تیر 1399 - 10:25

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: بیش از ۱۰ پروژه مشارکتی در قالب مجموعه‌های خدماتی، تجاری و مسکونی در مناطق مختلف استان اردبیل در حال اجراست.

پروژه مسکن

شهرام باباخانی معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل با اعلام این مطلب اظهار کرد: بیش از ۱۰ پروژه مشارکتی در قالب مجموعه‌های خدماتی، تجاری و مسکونی در مناطق مختلف استان اردبیل در حال اجراست که در قالب این پروژه‌های مشارکتی ۲۲۴ واحد مسکونی، ۲۹۷ واحد تجاری و ۵۵ واحد خدماتی با زیربنای ۵۷ هزار و ۳۱۱ مترمربع و به ارزش ۱۴۶۶ میلیارد ریال در حال اجراست.

وی با اشاره به پروژه‌های اجرایی مشارکتی در سطح استان خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها در شهرک نیایش، میراشرف، مسکونی ولایت، آزادگان و تجاری – خدماتی ولایت و همچنین پروژه مشارکتی شهرک مهر در پارس‌آباد و مشگین‌شهر در حال اجراست.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل آخرین وضعیت مسکن مهر را یادآور شد و خاطرنشان کرد: کل برنامه مسکن مهر استان اردبیل ۴۱ هزار و ۳۷۸ واحد با سرمایه‌گذاری بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال بوده است.

باباخانی گفت: از این تعداد ۴۰ هزار و ۷۲۶ واحد به اتمام رسیده و مابقی نیز به تعداد ۳۳۶ واحد در مرحله تکمل و تحویل به متقاضیان است.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل به پروژه اقدام ملی مسکن نیز اشاره کرد و افزود: ثبت نام مرحله اول در سطح استان به تعداد ۱۵۰۰ واحد و مرحله دوم ۸۴۰۰ واحد انجام شده با تخصیص زمین با قابلیت احداث ۱۵۴۰ واحد عملیات اجرایی آن شروع شده است.

باباخانی بیان کرد: در شهرستان اردبیل و با محوریت شرکت توسعه‌گران عمران قرارداد احداث ۵۴۰ واحد به امضا رسیده و این پروژه در مرحله اجرای فونداسیون می باشد.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل تصریح کرد: در سایر شهرهای استان به ویژه شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت این طرح با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال پیگیری است.

باباخانی پروژه‌های واگذار شده به ستاد اجرایی فرمان امام را یادآور شد و بیان کرد: ۳۲۰ واحد در شهرک اندیشه، ۱۵۰ واحد در خیابان داروپخش و ۷۰ واحد نیز در خیابان کارگران به همت ستاد اجرایی فرمان امام عملیاتی خواهد شد.

وی از شروع عملیات ساختمانی ۵۴۰ واحد و اتمام عملیات پی‌کنی و شروع عملیات فونداسیون در اردبیل خبر داد و اظهار کرد: امیدواریم در مناطق مختلف استان این پروژه‌ها اجرایی و عملیاتی شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up