• شناسه خبر : 29795
  • تاریخ انتشار : 10 تیر 1399 - 02:16

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت:مام تلاش مجمع نمایندگان و مسئولان استان این است که راه‌آهن میانه به اردبیل به شمال استان وصل شود.

 

مجلس

 

نماینده مردم اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: برای افزایش شتاب هر چه بیشتر اجرای پروژه راه‌آهن میانه – اردبیل و اینکه این پروژه مهم و ملی تا سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسد ۶۰۰ میلیارد تومان در سال جاری اخذ شد.

 حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی در حاشیه نشست با نوبخت، معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه افزود: این اعتبار از الباقی مبلغ هزار و ۷۰ میلیارد تومان بودجه تعیین شده برای پروژه مهم و ملی راه‌آهن اردبیل است.

وی ادامه‌ داد: تمام تلاش مجمع نمایندگان و مسوولان استان این است که راه‌آهن میانه به اردبیل به شمال استان وصل شود.

رییس مجمع نمایندگان استان در ادامه سخنان خود به تشریح اهمیت و جایگاه تحقق منطقه ویژه اقتصادی نمین در ایجاد، احیا و تقویت زیرساخت‌های اقتصادی استان بویژه در حوزه اشتغال‌زایی برای جوانان منطقه پرداخت و افزود: در این خصوص نیز تخصیص ۱۰۰ درصدی ۲۰ میلیارد تومان برای اجرای پست برق منطقه ویژه اقتصادی نمین اخذ شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی همچنین اخذ دستورات لازم از نوبخت برای اجرای پروژه مهم  فاضلاب شهری نمین بر اساس ماده ۲۲ و ۲۳ آیین‌نامه اجرایی قانون زمین شهری را از دیگر نتایج نشست مشترک خود با معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور دانست.

وی افزود: با وحدت، همدلی و همگرایی که بین مجمع نمایندگان استان وجود دارد، اقدامات لازم در راستای توسعه و رفع مشکلات استان انجام خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up