• شناسه خبر : 29879
  • تاریخ انتشار : 11 تیر 1399 - 07:05

معاون اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: مالکان ناوگان باری مراقب افراد سودجو باشند.

 

 

 

رضا شیرین‌زاده اظهار کرد: با توجه به طرح نوسازی ناوگان فرسوده باری و امکان واردات کشنده‌های دست دوم با عمر سه سال، افرادی سودجو با فریب مالکان کامیون‌های فرسوده اقدام به دریافت وجه از طریق تبلیغ در فضای مجازی، ارسال پیامک و … می‌کنند که هوشیاری مالکان ناوگان باری در برابر این سودجویان لازم است.

وی افزود: مالکان ناوگان باری در صورت مشاهده این افراد سودجو که بدون مجوز اقدام به عقد قرارداد یا اخذ وجه می‌کنند، جهت پیگیری به اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اطلاع دهند.

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: دستورالعمل شرایط واردات و همچنین اسقاط ناوگان فرسوده در وب‌سایت سازمان راهداری کشور موجود است و متقاضیان خودروهای باری سنگین می‌توانند با مراجعه به آدرس www.rmto.ir و بخش نوسازی و توسعه ناوگان سازمان راهداری، در این طرح ثبت‌نام نمایند.

شیرین‌زاده گفت: شرکت‌های تولیدکننده داخلی خودروهای سنگین، شرکت‌های واردکننده کامیون‌های سنگین دارای مجوز، شرکت‌های حمل‌ونقل توانمند دارای مجوز و مالکان حقیقی و حقوقی کامیون‌های فرسوده دارای شرایط اعلام شده در وب‌سایت سازمان راهداری کشور، می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up