• شناسه خبر : 30185
  • تاریخ انتشار : 16 تیر 1399 - 01:18

مدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: اداره نظارت بر اجرای استاندارد در استان اردبیل راه اندازی شد.

 

 

هاشم علایی در جلسه میز خدمت اداره کل استاندارد استان اردبیل گفت: اداره نظارت بر اجرای استاندارد با هدف کسب حداکثری رضایت ارباب رجوع و برای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات برای مراجعین در اداره کل استاندارد استان اردبیل راه اندازی شده است.

وی تصریح کرد: نظارت بر اجرای استاندارد تمامی مراحل استانداردسازی کالا و خدمات انجام می‌شود و ارباب رجوع می‌تواند ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمامی مراحل اخذ علامت استاندارد کالا و خدمات خود را انجام دهند.

مدیر کل استاندارد استان اردبیل افزود: در پی شیوع ویروس کرونا، در راستای حفظ سلامت شهروندان و همچنین کاهش تردد و حضور ارباب رجوع این جابجایی انجام گرفته تا مراجعین در همان لحظه ورود به اداره کل بدون اتلاف وقت تمامی مراحل را طی نموده و در نهایت نسبت به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد اقدام نمایند.

علایی بیان کرد: سامانه میز خدمت الکترونیکی نیز فعال است و شهروندان می‌توانند تمامی مدارک و فرایند‌های بین دستگاهی مورد نیاز برای ارائه خدمت را پیش از حضور در اداره کل دریافت کنند.

وی در پایان یادآورشد: ضمن حضور کارشناسان اداره نظارت بر اجرای استاندارد، در طول هفته دو روز هر نوبت به مدت ۲ ساعت میز خدمت با حضور مدیریت، معاونین و تمامی روسای اداره کل تشکیل و از نزدیک مشکلات مربوط به تولید و استاندارد سازی برطرف می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up