• شناسه خبر : 30197
  • تاریخ انتشار : 16 تیر 1399 - 01:59

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: براساس رایزنی‌های انجام شده با مدیرعامل بنیاد علوی، این بنیاد در زمینه تکمیل طرح گردشگری منطقه گیلارلو مشارکت و سرمایه‌گذاری می‌کند.

75

نادر فلاحی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: براساس رایزنی‌های انجام شده با مدیرعامل بنیاد علوی، این بنیاد در زمینه تکمیل طرح گردشگری منطقه گیلارلو مشارکت و سرمایه‌گذاری می‌کند.

او افزود: برای تکمیل این طرح تاکنون ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده و تکمیل آن نیازمند ۵۰ میلیارد ریال اعتبار است که از این مبلغ ۲۵ میلیارد ریال اداره‌کل میراث فرهنگی استان و ۲۵ میلیارد ریال بنیاد علوی هزینه می‌کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با اشاره به آغاز اجرای این پروژه از سال گذشته گفت: در مجموع این طرح با هزینه‌کرد ۷۰ میلیارد ریال تکمیل و براساس هدفگذاری‌های انجام شده امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

فلاحی از واگذاری بهره‌برداری از این پروژه به بنیاد علوی خبر داد و افزود: مقرر شد هولدینگ گردشگری و تشریفات بنیاد از محوطه این طرح بازدید کرده و برای بهره‌برداری آن را تحویل بگیرند.

او اجرای این طرح را زمینه‌ساز رونق گردشگری شهرستان گرمی دانست و عنوان کرد: این پروژه زیرساختی گردشگری که از مطالبات مردم منطقه به شمار می‌رود، تاثیر قابل توجهی در جذب و ماندگاری مسافران شهرستان گرمی خواهد داشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up