• شناسه خبر : 30214
  • تاریخ انتشار : 16 تیر 1399 - 02:22

مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل گفت: لازم است برای توسعه مهارت های تمام ساحتی دانش آموزان بر بستر فضای مجازی در راستای زمینه سازی رشد و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان اقدام اساسی صورت گیرد.

دانش آموز مدرسه

مدیرکل آموزش و پرورش استان در افتتاحیه کارگاه های مجازی پایگاه های تابستانی به جذب اکثریت دانش آموزان در این پایگاه ها اشاره کرد و بر ایجاد فعالیت های نوآورانه و جذاب برای استقبال بیشتر دانش آموزان در این پایگاه ها را خواستار شد.

احمد ناصری به استفاده از نقش سازنده تشکل های دانش آموزی «هلال احمر، بسیج دانش آموزی، سازمان دانش آموزی، اتحادیه انجمن های اسلامی و …» تاکید کرد و گفت: توسعه مهارت های تمام ساحتی دانش آموزان بر بستر فضای مجازی در راستای زمینه سازی رشد و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان اقدام اساسی صورت گیرد.

معاون پرورشی و فرهنگی استان نیز ضمن اشاره به تعداد پایگاه های تابستانی استان« ۲۱۷ پایگاه» با شعار« هر دانش‌آموز یک مهارت» اعلام کرد: تلاش می‌شود با نقش پذیری در محیط خانه و فعال کردن دانش‌آموزان و والدین با استفاده از بستر فضای مجازی به توسعه مهارت های دانش آموزان در تمام ابعاد اقدام شود تا شاهد رشد و  بالندگی استعدادها ی دانش آموزان باشیم سپس به مجموع اقدامات انجام یافته و پیش بینی استان در خصوص فعالیت های پایگاه تابستانی پرداخت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up