• شناسه خبر : 30291
  • تاریخ انتشار : 17 تیر 1399 - 11:19

رئیس هیات مدیره انجمن دیابت اردبیل گفت: در صدد هستیم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل انجمن دیابت اردبیل را به کلینیک خدمات جامع برای افراد دیابتی تبدیل کنیم.

درمانگاه
ایران پرور رئیس هیات مدیره انجمن دیابت اردبیل گفت: در صدد هستیم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل انجمن دیابت اردبیل را به کلینیک خدمات جامع برای افراد دیابتی تبدیل کنیم.
دکتر منوچهر ایران پرور فوق تخصص غدد و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و رئیس هیات مدیره انجمن دیابت اردبیل در این نشست با تقدیر از حمایتهای ارزشمند دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در راه اندازی انجمن گفت: در صدد هستیم با همکاری دانشگاه این انجمن را به کلینیک خدمات جامع برای افراد دیابتی تبدیل کنیم که در آن خدمات پزشکی، قلب و عروق، چشم، داخلی، زنان، دیابت و سایر خدمات مرتبط قابل ارائه باشد.
وی ضمن قدردانی از اعضای هیات مدیره انجمن دیابت استان و مجمع خیرین سلامت در ایجاد و راه اندازی این انجمن گفت: با همت خیرین در استان اردبیل کارهای عام المنفعه زیادی در حوزه سلامت استان صورت گرفته است که جای تقدیر و تحسین دارد و یکی از این موارد تاسیس انجمن دیابت هست که طی چند سال اخیر در درمان بیماران دیابتیک خدمات شایان توجهی ارائه داده و در این راه موفق عمل کرده است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل  نیز با اظهار اینکه وجود کلینیک خدمات جامع دیابت در ارتقای کیفیت زندگی افراد دیابتیک موثر هست گفت: پس از بررسی‌های کارشناسی توسط معاونت درمان دانشگاه، همکاریهای لازم جهت تبدیل این انجمن به کلینیک جامع صورت خواهد پذیرفت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up