• شناسه خبر : 30374
  • تاریخ انتشار : 18 تیر 1399 - 02:27

رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی مغان دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در سالجاری به ارزش حدود ۲ میلیارد و ۵۵۳ میلیون ریال تجهیزات آزمایشگاهی برای این دانشکده خریداری شده است.

گندم کشاورز

اصغر عبادی اضافه کرد: در مجموع ۲۲ دستگاه برای دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی خریداری شده است تا در زمینه های آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی مورد استفاده قرار بگیرد.

وی ادامه داد: تجهیزات برای کارهای تحقیقاتی سه گروه آموزشی علوم گیاهی، علوم دامی و مهندسی فناوری کشاورزی خریداری شده است و عمده کاربرد این تجهیزات نیز مربوط به این گروه ‌ها می ‌باشد.

عبادی اضافه کرد: دستگاه بذر شمار، تانک ازت، PH متر رومیزی، اتوکلاو ۵۰ لیتری، دستگاه آب مقطرگیری و هات پلیت مگنت، کولر گازی اسپلیت، دستگاه Barnes maze، علوفه خرد کن، کپسول CO۲، دستگاه بیهوشی استنشاقی حیوانات، دستگاه شاتل باکس و دستگاه پلتیسمومتر، هلی شات مویک پرو اسمارت، شیب ‌سنج، قطب نما، فتوسنتزمتر TES-۱۳۳۹p، PHمتر پرتابل مدل pp-۲۰۳ و سری کامل الک تمام استیل از جمله تجهیزات خریداری شده است.

رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی مغان دانشگاه محقق اردبیلی ادامه داد: یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از این اعتبارات نیز مربوط به خرید تراکتور ITM ۳۹۹ ۴W می باشد که در حال خریداری است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up