• شناسه خبر : 30374
  • تاریخ انتشار : 18 تیر 1399 - 02:27

رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی مغان دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در سالجاری به ارزش حدود ۲ میلیارد و ۵۵۳ میلیون ریال تجهیزات آزمایشگاهی برای این دانشکده خریداری شده است.

گندم کشاورز

اصغر عبادی اضافه کرد: در مجموع ۲۲ دستگاه برای دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی خریداری شده است تا در زمینه های آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی مورد استفاده قرار بگیرد.

وی ادامه داد: تجهیزات برای کارهای تحقیقاتی سه گروه آموزشی علوم گیاهی، علوم دامی و مهندسی فناوری کشاورزی خریداری شده است و عمده کاربرد این تجهیزات نیز مربوط به این گروه ‌ها می ‌باشد.

عبادی اضافه کرد: دستگاه بذر شمار، تانک ازت، PH متر رومیزی، اتوکلاو ۵۰ لیتری، دستگاه آب مقطرگیری و هات پلیت مگنت، کولر گازی اسپلیت، دستگاه Barnes maze، علوفه خرد کن، کپسول CO۲، دستگاه بیهوشی استنشاقی حیوانات، دستگاه شاتل باکس و دستگاه پلتیسمومتر، هلی شات مویک پرو اسمارت، شیب ‌سنج، قطب نما، فتوسنتزمتر TES-۱۳۳۹p، PHمتر پرتابل مدل pp-۲۰۳ و سری کامل الک تمام استیل از جمله تجهیزات خریداری شده است.

رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی مغان دانشگاه محقق اردبیلی ادامه داد: یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از این اعتبارات نیز مربوط به خرید تراکتور ITM ۳۹۹ ۴W می باشد که در حال خریداری است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up