• شناسه خبر : 30616
  • تاریخ انتشار : 21 تیر 1399 - 03:17

شوخی نگرفتن موضوع آب در شهرستان گرمی مساله‌ای است که گویا چندان جدی گرفته نمی‌شود؛ آنچه تاکنون دیده شده تنها حرف‌های زیبایی بوده که نتیجه عملی آن دیده نشده است.

 

آبرسانی

 

✍سید یعثوب حسینی

شوخی نگرفتن موضوع آب در شهرستان گرمی مساله‌ای است که گویا چندان جدی گرفته نمی‌شود؛ آنچه تاکنون دیده شده تنها حرف‌های زیبایی بوده که نتیجه عملی آن دیده نشده است این شهرستان برغم داشتن ظرفیت بالای منابع آبی، بسیاری از مناطق شهری وروستایی مختلف آن با مشکل قطعی مکرر و یا جیره بندی آب در تابستان ها مواجه است.

نبود زیرساخت ها، فرسودگی شبکه های تامین و توزیع ، کمبود مخازن ذخیره آب و نبود اعتبارات لازم از جمله مشکلات اساسی در قطعی های مکرر آب در شهر گرمی است و هر مسوولی آمده فقط شعار داده و عمر مدیریتی اش کفاف حل مشکل حیاتی شهروندان را نداده است.

پیشنهاد می شود اگر مسئولان وقت گرمی ، توان حل ومدیریت بحران بی آبی را ندارند و جسارت و تخصص لازم برای دفاع از حق شهروندان نجیب برای رفع این معضل اجتماعی را از مسوولان استانی و کشوری ندارند بطور دسته جمعی استعفا دهند و مطمئن باشند که با این صداقت در گفتار و عمل، اهالی به نیکی ازآنان یاد خواهند کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up