• شناسه خبر : 30635
  • تاریخ انتشار : 21 تیر 1399 - 12:31

شهردار اردبیل از احداث فرهنگسرا در محله ملایوسف اردبیل خبر داد.

حمید لطف اللهیان

شهردار اردبیل از احداث فرهنگسرا در محله ملا یوسف با هدف ارتقا زیرساخت های فرهنگی و افزایش فعالیت های فرهنگی در منطقه ملا یوسف(محله کم برخوردار) خبر داد.
حمید لطف اللهیان در بازدید  از فرهنگسرای در حال ساخت محله ملایوسف تصریح کرد: از آنجایی که در مجموعه مدیریت شهری توسعه فرهنگی و اجتماعی مقدم بر توسعه عمرانی است؛ با هدف ارتقا زیرساختهای فرهنگی در سال جاری ۲ فرهنگسرای دیگر به تعداد فرهنگسراهای شهر اردبیل اضافه میشود.
وی گفت: طبق تصمیم اتخاذ شده در نظر داریم تا در آینده نزدیک دو پروژه فرهنگسرای دیگر را در اردبیل افتتاح و مورد بهره‌ برداری قرار دهیم که یکی از این فرهنگسراها در محله کم برخوردار ملا یوسف خواهد بود.
در این بازدید که اعضای کمیسیون بانوان شهرداری اردبیل نیز حضور داشتند ، شهردار اردبیل ضمن درخواست از اعضای این کمیسیون برای لحاظ کردن بخش های مختلف هنری در این پردیس تاکید کرد : در طراحی این مجموعه بایستی نقاط ضعف و قوت فرهنگسراهای موجود در نظر گرفته شود تا مجموعه ای فاخر و در شأن مردم اردبیل احداث شود.

گفتنی است که در حال حاضر تعداد پنج فرهنگسرا ؛ زیر نظر شهرداری اردبیل در حال ارائه خدمات و برنامه های فرهنگی ، هنری ، ورزشی و اجتماعی در سطح شهر اردبیل بوده و با تنظیم برنامه ای مدوّن برای ارتقای سطح فرهنگی اجتماعی جامعه در حال کوشش می باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up