• شناسه خبر : 30640
  • تاریخ انتشار : 21 تیر 1399 - 12:15

مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل توسعه متوازن رشته ها و هدایت تحصیلی را یکی از برنامه های اصلی در آموزش و پرورش عنوان کرد.

330

احمد ناصری در جلسه جلسه هم اندیشی مدیران هنرستان های فنی وحرفه ای وکاردانش با بیان اینکه شبکه دانش آموزی شاد بعنوان یک ضرورت در سال تحصیلی پیش رو مورد توجه قرار گیرد اظهار داشت: با توجه به این که بعلت شیوع بیماری کرونا  عرصه تعلیم و تربیت جهانی آسیب دیده است ، ایجاد بستر مناسب برای  ارتباط بین دانش آموزان، اولیا و مدرسه باید میسر گردد.

 وی در بخش دیگری از سخنانش  توسعه متوازن رشته ها و هدایت تحصیلی را یکی از برنامه های اصلی در آموزش و پرورش عنوان کرد و افزود: امسال هدف گذاری استان اردبیل در بحث توسعه متوازن رشته ها در حوزه فنی حرفه ای و کاردانش ۴۰ درصد می باشد.

مدیر کل اموزش و پرورش استان اردبیل همچنین از مدیران خواست نسبت به شاداب سازی و استاندارد سازی فضا و تجهیز هنرستان ها متناسب با محتوای آموزشی  توجه نمایند.

یوسف قاسمی معاون آموزش متوسطه ضمن اشاره بر اهمیت توسعه متوازن وجذب دانش آموزان پایه نهم در هنرستان های فنی وحرفه ای وکاردانش، بر استفاده از فضاهای خالی در هنرستان  ها وتقویت رشته های کاردانش وبرنامه ریزی جهت آموزش هر چه بهتر دروس مهارتی تا رسیدن به شایستگی مطلوب تاکید کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up