• شناسه خبر : 30735
  • تاریخ انتشار : 22 تیر 1399 - 01:33

مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، دعاخوانی، حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و کل در دو بخش آقایان و بانوان برگزارشد.

 

 

قران

 

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل گفت: این مسابقات با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار و افراد شرکت کننده در آن نیز از شهرستان ‌های نیر، نمین ،سرعین و اردبیل بودند.

وی افزود: برادران و خواهران شرکت کننده در این مسابقه در ۲ نوبت صبح و عصر در سقاخانه حضرت ابوالفضل(ع) و موسسه نیکوکاری حضرت زهرا(س) شهر اردبیل با یکدیگر رقابت کردند.

حجت الاسلام والمسلمین دکترستوده بیان کرد: رشته ‌های این مسابقه شامل حفظ پنج، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ جزء قرآن کریم، قرائت، ترتیل و اذان (ویژه برادران) بوده است.

دکترستوده افزود: رشته های دعاخوانی و تفسیر در مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات در اردبیل و دیگر استان ها وجود ندارد و به مرحله استانی موکول شده است.

مدیرکل اوقاف و امومرخیریه استان اردبیل گفت: رشته تفسیر مرحله استانی این مسابقات در اردبیل و دیگر استان ها از سوره مریم و بر اساس تفسیر نمونه آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی و کتاب صفوه التفاسیر برگزار خواهد ‌شد.

وی اظهار داشت: افراد اول تا سوم هر رشته در مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات به مرحله استانی راه می‌ یابند که اسامی راه یافتگان به ترتیب به شرح ذیل است:

قرائت تحقیق(برادران)
سجاد کاووسی اول
مهدی صلاحی دوم
پویا محرابیان سوم

قرائت ترتیل(برادران):
محمدحبیب زاده اول
جعفرشجاعی دوم
محسن رنجبر جوادی سوم

حفظ ۵جزء برادران:
اصغر ندائی اول
امیرمحمد ابراهیمیان دوم

حفظ ۱۰جزء برادران:
علی فولادی
حفظ۲۰ جزء
سجاد بدیرخانی

اذان:
مهدی کفاش نیا اول
محمد نیک طبع دوم
رضا شکوری سوم

قرائت تحقیق(خواهران):
سکینه کامرانی اول

قرائت ترتیل(خواهران):
مهناز جبارزاده اول
سیده یلدا فهیم دوم
شیرین جلیلیان سوم

حفظ ۵جزء برادران:
آرزو نوری اول
راحله مدنی دوم

حفظ ۱۰جزء برادران:
لیلا ابراهیمیان اول

حفظ کل:
سمیه علیزاده اولدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up