• شناسه خبر : 30827
  • تاریخ انتشار : 23 تیر 1399 - 04:03

فرماندار پارساباد گفت: با توجه به ورود موج جدید کرونا به شهرستان از امروز وارد فاز جدیدی در بحث نظارت و فاصله گذاری می شویم.

بیمار کرونا

عدالت حاجی پور  با اشاره به اینکه موج دوم کرونا در حال وارد شدن می باشد گفت: پرستاران پزشکان و کادر درمان شهرستان پارس آباد ایثارگرانه در موج اول شیوع خدمات رسانی نمودند و جان هزاران نفر از مردم شهرستان را با خدمات بهداشتی و درمانی و اطلاع رسانی به موقع نحوه تعاملات اجتماعی و فاصله‌گذاری اجتماعی با همکاری شهروندان و تمامی دستگاههای اجرایی از ابتلا به کرونا در امان ساختند.

وی نقش کارشناسان فرمانداری را به عنوان ناظر بر عملکرد ادارات و هماهنگ کننده بسیار موثر در کنترل شیوع کرونا دانست و گفت: از امروز وارد فاز جدیدی در بحث نظارت و فاصله گذاری می شویم و انتظار داریم همه شهروندان با رعایت پروتکل های بهداشتی برای مدیریت موج دوم کمک کنند.

فرماندار پارس آباد از تشدید نظارتها بهداشتی در روزهای آتی خبر داد و گفت: رصد آمارهای مبتلایان نشان از رشد ابتلا دارد که باید هوشیار و هوشمندانه عمل شود تا مجبور به اعمال محدودیت بیشتر در بازار و فعالیت های روزمره مردم نباشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up