• شناسه خبر : 30863
  • تاریخ انتشار : 23 تیر 1399 - 05:32

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: برای تامین حداکثری سلامت مردم از فردا برگزاری هرگونه مراسم مربوط به ازدواج از جمله عقد و عروسی در تالارها و سالن‌ها ممنوع است و خانواده‌ها باید هرگونه برنامه ریزی در این راستا را لغو کنند.

عروسی

شهرام حبیب‌زاده اظهار داشت: در حال حاضر شاهد وقوع موج دوم بیماری ویروسی کرونا هستیم که باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به یاری مدافعان تلاشگر سلامت بشتابیم.

وی مجاهدت‌های کادر درمانی استان اردبیل را قابل تقدیر دانست و افزود: کادر درمانی بیمارستان‌های استان اردبیل از پرستاران تا پزشکان به صورت شبانه روزی و جهادگرانه در مقابل این بیماری ویروسی ایستاده است و باید برای قدردانی از زحمات این قشر فداکار مردم احساس مسئولیت کرده و در رعایت پروتکل‌های بهداشتی کوشا باشند.

حبیب‌زاده با اشاره به ضرورت توجه به طرح فاصله گذاری اجتماعی تصریح کرد: برای اینکه موج دوم کرونا منجر به وقوع حوادثی تلخ نشود باید در حین خروج از منزل و حضور در اماکن پرتجمع ضمن توجه جدی به طرح فاصله گذاری اجتماعی از ماسک و مواد ضدعفونی کننده استفاده کنیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل با تاکید بر خطرناک بودن برگزاری مراسم‌ها بیان کرد: در مناطق مختلف استان شاهد برگزاری مراسمات و تجمعاتی نظیر عزا و عروسی هستیم که باید از برگزاری آن‌ها پرهیز کنیم چراکه در تشدید شیوع بیماری کرونا بسیار نقش دارد.

وی از ممنوعیت برگزاری مراسم‌های عروسی در تالارهای خبر داد و اظهار کرد: با هدف تامین حداکثری سلامت مردم از سه ‌شنبه ۲۴ تیرماه برگزاری هرگونه مراسم مربوط به ازدواج از جمله عقد و عروسی در تالارها و سالن‌ها ممنوع است و خانواده‌ها باید هرگونه برنامه ریزی در این راستا را لغو کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up