• شناسه خبر : 30867
  • تاریخ انتشار : 23 تیر 1399 - 05:39

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: با توجه به بالا بودن نرخ نهاده‌های دامی با افزایش قیمت مواجه هستیم ولی کمبود مرغ در استان نداریم.

گوشت مرغ

ارژنگ عزیزی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان اردبیل اظهار داشت: با توجه به بالا بودن نرخ نهاده‌های دامی با افزایش قیمت مواجه هستیم ولی کمبود مرغ در استان نداریم.

وی با اشاره به این که هدف اصلی تعادل بخشی به قیمت مرغ در استان است بیان کرد: درصدد هستیم موجودی مرغ را به وضعیت مناسب برسانیم تا بتوانیم در راستای بهبود وضعیت موجود به اهداف خود دست یابیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: برنامه‌ریزی‌ها برای توزیع مرغ منجمد به قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای در دستور کار است و درصدد هستیم برنامه‌ریزی‌های لازم برای بهبود وضعیت موجود را محقق کنیم.

عزیزی با اشاره به افزایش ساخت و سازها در سطح استان نیز اظهار کرد: به همین منظور با مشکلات کمبود سیمان در استان روبه‌رو هستیم که درصدد هستیم برای بهبود وضعیت موجود همکاری‌های لازم را با دستگاه‌های مربوطه و واحدهای تولیدی انجام دهیم.

وی بیان کرد: برخورد با واحدهای متخلف به همین منظور در دستور کار است و درصدد هستیم با مشارکت و همکاری همدیگر در راستای تعادل‌بخشی به وضعیت بازار اقدامات مناسب را انجام داده و به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up