• شناسه خبر : 30965
  • تاریخ انتشار : 24 تیر 1399 - 08:08

عده‌ای با تماس‌های نامربوط مزاحم خانواده سها رضا نژاد که هر لحظه چشم انتظار خبری از پیدا شدن دخترشان هستند، می‌شوند.

685636 385

شهرخوان:سها رضا نژاد در کردکوی ناپدید شد و شماره تماس خانواده سها رضانژاد برای پیدا کردن سرنخی از وی در فضای منتشر شد، اما افراد زیادی با تماس‌های غیرضروری و کنجکاوانه باعث رنجش و مزاحمت خانواده چشم انتظار سها رضا نژاد شده اند.

صبح روز جمعه ۲۰ تیرماه سها رضا نژاد که همراه دوستانش به یک تور مسافرتی در کردکوی در ارتفاعات روستای جهان نمای گرگان ناپدید شد.

سها رضا نژاد روز ۱۹ تیرماه همراه دوستانش به یک تور مسافرتی ۳ روزه به منطقه کردکوی در ارتفاعات روستای جهان نمای گرگان رفت و همراه دوستانش در منطقه کردکوی کمپ زدند.

فردای آن روز یعنی صبح جمعه ۲۰ تیرماه سها رضا نژاد از چادر خارج می‌شود و از لحظه به بعد دیگر کسی از سها رضا نژاد دختر ۲۷ ساله اطلاعی ندارد.

قتل و فرار از دست مزاحمان

پس از انتشار این خبر در فضای مجازی و رسانه‌ها شایعاتی مبنی بر پیدا شدن، ربوده شدن، قتل و فرار از دست مزاحمان منتشر شد که این اخبار نه تنها کمکی در ماجرای پیدا شدن سها رضا نژاد داشت بلکه باعث ناراحتی بیشتر خانواده سها رضانژاد شد.

تیم‌های امدادی، مردم محلی و تعدادی ازبستگان سها رضا نژاد از همان زمان اعلام ناپدید شدنش در منطقه حضور پیدا و به صورت شبانه روز جستجو را برای پیدا کردن این دختر جوان آغاز کردند.

یکی از بستگان سها رضانژاد در خصوص گم شدن سها رضا نژاد به خبرنگار ما گفت: ساعت ۸:۳۰ صبح جمعه ۲۰ تیرماه در جریان گم شدن سها رضا نژاد قرار گرفتیم و پس از یک روز از رسانه‌ها برای پیدا شدن سها کمک خواستیم و تصاویر و شماره تلفن خانواده سها رضا نژاد برای پیدا شدن او در فضای مجازی و رسانه منتشر شد، اما از همان ابتدا تماس‌هایی گرفته شد که باعث رنجش و ناراحتی خانواده سها رضا نژاد شده است.

انتشار اخبار کذب

وی افزود: اخبار کذب زیادی منتشر شده و به گوش خانواده سها می‌رسد که از مردم می‌خواهیم شرایط ما را درک کنند و خودشان را جای ما قرار دهند و از روز گذشته تا امروز بار‌ها با تماس‌ها و انتشار اخبار‌های دروغ مردیم و زنده شدیم.

تماس‌های از سوی افراد کنجکاو و با دادن نشانی‌های غلط با ما گرفته می‌شود و از مردم می‌خواهیم تا وقتی که فیلم سها رضا نژاد در کنار خانواده اش منتشر نشده از جستجو دست برندارند.

تلفن‌های زیادی در این ۳۶ ساعت با ما گرفته شده و به جای اینکه اطلاعات درست به ما بدهند در مورد تبلیغات از اصناف مختلف یا سوالات بی ربط یا ادعا‌های عجیب در خصوص سها رضا نژاد می‌کنند که نمی‌دانم این افراد با چه انگیزه‌ای و چه فکری با ما تماس می‌گیرند.

زن برادر سها رضا نژاد با توجه به تماس‌های زیاد که برای وی ایجاد مزاحمت کرده است نمی‌داند دیگر تماس‌ها را پاسخ بدهد یا خیر؟!

وی در پایان گفت: از مردم می‌خواهیم به ما کمک کنند و خودشان را جای ما قرار دهند و به غیر از اینکه سرنخی از سها رضا نژاد به دست آوردند با ما تماس بگیرند و از بستگان ما نیز همراه تیم‌های امدادی سازمان امداد و نجات هلال احمر حضور دارند تا در صورت پیدا شدن سها رضا نژاد با شناسایی بستگان خبر رسمی اعلام خواهد شد و از کسانیکه در این مدت برای پیدا کردن سها با ما همراه بودند تشکر می‌کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up