• شناسه خبر : 31157
  • تاریخ انتشار : 26 تیر 1399 - 11:09

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان با بیان اینکه بیش از ۳۵ درصد فضاهای آموزشی را خیران احداث نموده اند به سهم استان در این زمینه پرداخته که تا کنون توانسته اند ۳۹۵  مدرسه را احداث نمایند.

دانش آموز مدرسه

احمدناصری با تجلیل از اقدامات تحسین برانگیز خیران در حل معضلات و مشکلات آموزش و پرورش ، فعالیت شهرستان نمین در زمینه بهره مندی از مساعدت و مشارکت خیران را ستودنی توصیف نمود .

ناصری از آمادگی کامل مدارس از لحاظ نیروی انسانی و تجهیزات برای ورود به سالتحصیلی جدید خبر داده که در همه شرایط بر اساس تشخیص ستاد مبارزه با کرونا تمهیدات و تدابیر لازم اندیشیده شده است .

در ادامه رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان با بیان اینکه بیش از ۳۵ درصد فضاهای آموزشی را خیران احداث نموده اند به سهم استان در این زمینه پرداخته که تا کنون توانسته اند ۳۹۵  مدرسه را احداث نمایند .

جواد قرآن نویس گفت : آموزش و پرورش شهرستان با تلاش مضاعف و روی کارآمدن هیات مدیره جدید مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان افق روشن و فعالیت مطلوبی را آغاز نماید که نویدبخش جلب مشارکت عمومی است .

در این مراسم مدیر آموزش و پرورش شهرستان نمین با ارائه گزارشی از فعالیت های صورت پذیرفته در بخش ویلکیج با بیان اینکه تقریبا بیش از ۴۰ درصد جمعیت دانش آموزی شهرستان در این بخش متمرکز است از تراکم بالای دانش آموزی و کمبود فضای آموزشی و ضرورت احداث مدرسه در  شهر آبی بیگلو سخن گفت .

انوش جعفری خانقاه افزود: جذب و جلب مشارکت خیران از برنامه های محوری آموزش و پرورش شهرستان است که توفیقات خوبی را در این زمینه داشته به طوری که در سال ۹۸ مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان با عناوین مختلف به آموزش و پرورش شهرستان مساعدت شده است .

گفتنی است مدرسه ۶ کلاسه خیری شهر آبی بیگلو در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع با هزینه اولیه بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون تومان به همت بانی خیر علیزاده که اردبیلی الاصل و ساکن تهران می باشد احداث خواهد شد .دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up