• شناسه خبر : 31330
  • تاریخ انتشار : 28 تیر 1399 - 01:26

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که از برنامه‌های توسعه‌گرایانه خانه حمایت می‌کنم گفت: سرمایه‌گذاری در حوزه فرهنگ در میان‌مدت و بلند مدت خود را نشان می‌دهد.

صدیف بدری

صدیف بدری در دیدار با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان با بیان این که علی‌رغم گذشت نزدیک به دو ماه از آغاز مجلس یازدهم هنوز کمیسیون‌های فرهنگی و حقوقی شکل نگرفته‌اند اظهار داشت: ریشه بسیاری از مشکلاتی که امروز در جامعه با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم در همین عدم رغبت به حوزه فرهنگ است و بنده معتقدم اگر در چهار دهه گذشته به مقوله فرهنگ بیش از این بها می‌دادیم درصد قابل توجهی از مشکلاتی که امروز با آن درگیریم وجود نداشتند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین و عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر این که سرمایه‌گذاری در حوزه فرهنگ در میان‌مدت و بلند مدت خود را نشان می‌دهد گفت: بنده در هر جایگاهی که بوده‌ام در حد توان پشتیبان جامعه رسانه استان بوده و از این تعامل دوسویه، مثبت و موثر بهره‌مند شده‌ام و در مقطع فعلی نیز از تمامی برنامه‌های توسعه‌گرایانه خانه حمایت می‌کنم.
پیش از اظهارات بدری، مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان با بیان این که مسائل حوزه مطبوعات برای جنابعالی تازگی ندارد گفت: ریشه مشکلات جامعه رسانه در «اقتصاد رسانه» متمرکز است چرا که منابع درآمدی مطبوعات در دو دهه اخیر نه تنها توسعه نیافته بلکه تحدید هم شده و افول مطبوعات را در پی داشته است.
حبیب احمدی حل زیربنایی و ریشه‌ای مشکلات را خواستار شد و افزود: اگر قائل به اثرگذاری رسانه هستیم باید به این جامعه بها داده و برای حل مسائلشان پیش قدم شویم.

وی گفت: نگرش جنابعالی به حوزه رسانه مثبت بوده و خواستار حمایت و پشتیبانی مستمر شما و سایر مسئولین در پیشبرد برنامه‌هایی نظیر احداث «مجتمع فرهنگی مطبوعاتی» در استان هستیم.

در بخش دیگری از این نشست مجتبی لاله، رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات استان ضمن تشریح روند تحولات خانه مطبوعات اظهار داشت: مطبوعات استان خاطرات خوشی از جنابعالی در دوران شهرداری و سایر مقاطع دارد و امیدواریم شاهد تداوم حمایت‌هایتان با استفاده از جایگاه رفیع وکالت مردم باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up