• شناسه خبر : 31420
  • تاریخ انتشار : 29 تیر 1399 - 10:38

مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل، آموزش و پرورش مشگین شهر را در استقرار شبکه شاد بسیار موفق توصیف کرد.

معلم مدرسه

ناصری، آموزش و پرورش مشگین شهر را در استقرار شبکه شاد بسیار موفق توصیف کرده و تاکید کرد: در شهرستان مشگین همکاران ما در حوزه آموزش و پرورش نقش بسیار خوبی ایفا کرده اند و این شهرستان در استقرار شبکه شاد از حیث عضویت معلمان ، مدیران و دانش آموزان و ایجاد کلاس مقام اول را در استان دارد و جزء شهرستان های بسیار موفق در استقرار شبکه شاد می باشد.

دبیر شورای آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم به میهمانان طی گزارشی خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش مشگین شهر با همکاری مجمع خیرین شهرستان و با کمک خیرین مدرسه ساز احداث مدرسه دوازده کلاسه زینب رازی و مدرسه دوازده کلاسه در شهر آلنی را شروع کرده است .

رضا نوری زاده افزود : آموزش و پرورش مشگین شهر تمام تلاش خود را برای اجرای طرح آجر به آجر که در واقع طرحی برای گسترش مشارکت عمومی در مدرسه سازی است به کار گرفته و همکاری مجمع خیرین شهرستان در این راستا قابل تقدیر می باشد.

نوری زاده به موفقیت آموزش پرورش شهرستان در استقرار شبکه شاد اشاره کرده و گفت : آموزش و پرورش مشگین شهر با فعالیت همکاران توانست مقام اول را  از لحاظ عضویت مدیران ، معلمان و دانش آموزان در شبکه شاد کسب کند همچنین حوزه قرآن و عترت و نماز بالاترین مشارکت را در برگزاری مرحله استانی  مسابقات دانش آموزی قرآن را در فضای مجازی را در بین مناطق و نواحی، دارد .

وی گفت : امسال تا شروع سال تحصیلی جدید چهار مدرسه در قالب ۳۲ کلاس درس افتاح خواهد شد  مدرسه ۱۴ کلاسه شهدای برکت ، مدرسه ۹ کلاسه امام جواد(ع) مدرسه ۶ کلاسه حسنعلی دره سی و مدرسه ۳ کلاسه و خیر ساز روستای ساریخانلو همزمان و در آستانه سال تحصیلی آینده افتتاح خواهد شد.

در ادامه فرماندار شهرستان به تسویه بدهی آموزش پرورش به شهرداری اشاره نموده و تصریح کرد : با پیشنهاد و  ابتکار مدیر آموزش و پرورش و همکاری شهرداری کلیه بدهی های آموزش و پرورش به شهرداری تسویه گردید که واقعا کاری شایسته و قابل تقدیر است .

صمدی به شهرداری در اجرای تعهدات خود نسبت به آسفالت مدارس تاکید کرده و گفت : با توجه به فرارسیدن سال تحصیلی جدید و در راستای فعالیت پروژه مهر ، شهردار برای آسفالت مدارسی که در جلسات قبل مشخص شده اقدام نماید تا دانش آموزان شروع سال تحصیلی با نشاطی را از لحاظ آراستگی مکان آموزشی شروع کننددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up