• شناسه خبر : 31491
  • تاریخ انتشار : 29 تیر 1399 - 10:49

استاندار اردبیل گفت: برنامه‌ریزی می‌کنیم که هم منابع مالی و هم مصالح که در حال تامین شده است، ماهانه ۱۰ کیلومتری ریل گذاری کنیم تا امسال وعده ۱۰۰کیلومتر ریل گذاری را عملی کنیم.

اکبر بهنامجو

اکبر بهنام جو در بازدید از قطعه اول در حال ریل گذاری راه آهن اردبیل، اظهار داشت: ریل گذاری تا ماه آینده ۲۵ کیلومتر می رسد و برنامه‌ریزی می‌کنیم که هم منابع مالی و هم مصالح که در حال تامین شده است، ماهانه ۱۰ کیلومتری ریل گذاری کنیم تا امسال وعده ۱۰۰کیلومتر ریل گذاری را عملی کنیم.

وی افزود: در روزهای آینده معاون وزیر راه و مدیر عامل شرکت زیرساخت از استان و راه‌آهن بازدید خواهد داشت تا برنامه‌ریزی لازم انجام گیرد که در کنار انجام کار روسازی که به خوبی پیش می‌رود، زیرسازی را هم خوب جمع کنیم تا کل زیرسازی را به اتمام برسانیم.

استاندار اردبیل گفت: منابع اعتباری مصوب راه‌آهن منابع خوبی است. امسال نزدیک به۱۰۷۰ میلیارد تومان مصوب شده که نزدیک ۲۷۰ میلیارد تومان جذب شده و الباقی در حال تخصیص است.

بهنام جو تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم تا اول مهر ماه تا ۷۰۰ میلیارد تومان جذب کنیم که بتوانیم را آهن را با شتاب مناسب به پیش ببریم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up