• شناسه خبر : 31494
  • تاریخ انتشار : 29 تیر 1399 - 10:49

استاندار اردبیل گفت: جاده گرمی- بیله‌سوار تا ۲ سال آینده به طور کامل به بهره‌برداری می رسد.

 

جاده بزرگراه

اکبر بهنام جو در بازدید از محور سرچم اظهارداشت: در سال گذشته ۵۵ کیلومتر از جاده‌های استان چهارخطه شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی ادامه داد: هدف‌گذاری برای چهار خطه‌کردن محورهای مشگین‌شهر، سرچم و گرمی به طول ۶۰ کیلومتر بود ولی با فعالیت‌های مدیران اجرایی استانی به ۸۰ کیلومتر خواهد رسید.

او افزود: پارسال ۲۰ کیلومتر از جاده‌های استان چهارخط شد.

استاندار اردبیل همچنین گفت: در مسیر رضی – امیرکندی کارها خوب پیش می‌رود و امیدواریم ۱۰ کیلومتر از جاده گرمی – اردبیل نیز به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: در جاده گرمی- بیله‌سوار نیز کارگاه فعال است و امیدواریم تا ۲ سال آینده به طور کامل به بهره‌برداری برسد.

بهنامجو گفت: از اعتبارات سفر رئیس‌جمهوری حدود سه هزار میلیارد ریال برای جاده‌های استان تامین شد و بابت پروژه‌های جهش تولید ۸۰۰ میلیارد ریال تخصیص داده شده است.

او تشریح کرد: در مجموع اعتبارات با لحاظ اعتبارات ماده ۵۶ برای محور اتوبان زنجان – اردبیل حدود ۲ هزار میلیارد ریال از طریق سازمان برنامه و بودجه به زیرساخت ابلاغ شده و زیرساخت در حال انتشار آگهی است و تامین اعتبار راه‌های استان به ۶ هزار میلیارد ریال می‌رسد.

وی افزود: در جنوب استان جاده کلور – درام به خوبی پیش می‌رود و امیدواریم بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۳۵ کیلومتر را به بهره‌برداری برسانیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up