• شناسه خبر : 31531
  • تاریخ انتشار : 30 تیر 1399 - 11:19

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل با بیان اینکه تسهیلات پرداختی این صندوق در سه ماهه اول سالجاری موجب اشتغالزایی ۱۷۰ نفر را فراهم کرده است، گفت: رسالت اصلی صندوق کارآفرینی امید حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک و طرح های کارآفرینی اشتغالزا می باشد.

پیشخوان بانک

هادی بابایی مهر اظهار کرد: مبلغ ۵۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی و مبلغ ۱۰۳ میلیارد ریال هم از محل مشارکت صندوق توسعه ملی بوده است که به متقاضیان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه این مقدار تسهیلات در قالب ۲۱۸ فقره پرداخت شده است، تصریح کرد: ۱۱۵ فقره تسهیلات از محل منابع داخلی  و ۱۳ فقره هم از محل مشارکت صندوق توسعه ملی پرداخت ششد.است.

بابایی مهر با بیان اینکه این تسهیلات در بخش‌های اقتصادی، کشاورزی، صنعت و خدمات بوده است، ادامه داد: ۱۳ پرونده تسهیلاتی به مبلغ ۱۰۳ میلیارد ریال برای طرح‌های روستایی و عشایری پرداخت شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل با بیان اینکه تسهیلات پرداختی این صندوق در سه ماهه اول سالجاری موجب اشتغالزایی ۱۷۰ نفر را فراهم کرده است، گفت: رسالت اصلی صندوق کارآفرینی امید حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک و طرح های کارآفرینی اشتغالزا می باشد و اجرای برنامه های استراتژیک محور صندوق از جمله روستای بدون بیکار، هرروستا یک محصول، صندوق های خرد محلی زنان روستایی و غیره می باشد.

بابایی مهر اضافه کرد: این صندوق در راستای برنامه های خود و در چارچوب های قوانین آماده پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای خرد است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up