• شناسه خبر : 31552
  • تاریخ انتشار : 30 تیر 1399 - 01:37

شهردار اردبیل تصریح کرد: هرچند به لحاظ درگیری به شیوع این ویروس در دوره اول، شهرداری اردبیل متحمل زحمات بیشتری در امر پیشگیرانه شد، اما سازمانهای تابعه از جمله سازمان آتشنشانی، سازمان آرامستانها، خدمات شهری از هیچ تلاشی دریغ نکرده و بصورت ۲۴ ساعته خدماتی مانند ضدعفونی به شهروندان ارایه دادند.

حمید لطف اللهیان

حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل تصریح کرد: هرچند به لحاظ درگیری به شیوع این ویروس در دوره اول، شهرداری اردبیل متحمل زحمات بیشتری در امر پیشگیرانه شد، اما سازمانهای تابعه از جمله سازمان آتشنشانی، سازمان آرامستانها، خدمات شهری از هیچ تلاشی دریغ نکرده و بصورت ۲۴ ساعته خدماتی مانند ضدعفونی به شهروندان ارایه دادند.

وی با تاکید براینکه محافظت و افزایش سطح سلامتی عمومی شهروندان از وظایف شهرداری است، افزود: در کنار وظایف ما و اقداماتی که برای سطح سلامتی شهروندان انجام می دهیم چنانچه مشارکت ،همراهی و همیاری شهروندان نباشد این اقدامات اثرگذار نخواهد بود.

لطف اللهیان همچنین با اشاره به اینکه به استناد تصمیمات ستاد کرونایی شهرداری اردبیل موظف و مکلف به پرهیز از برگزاری تجمعات و عدم حضور در نقاط پرتجمع است، افزود: در امر اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی نیز در دو دوره شیوع این ویروس بیش از ۴ هزار متر بنر با محتویات سلامتی و آگاهی در سطح شهر توسط شهرداری اردبیل جهت آگاه سازی شهروندان نصب شده است.

علیرضا پوستی رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل ضمن تقدیر ویژه از تلاش کسانی که در خط مقدم مبارزه با این ویروس هستند بیان کرد: شهرداری اردبیل در سه محور آموزش های همگانی، کنترل سلامتی پرسنل و مراجعین اقدامات موثری انجام داده است که شایسته تقدیر است.

وی با تاکید براینکه چنانچه در تابستان و پیک دوم بیماری نتوانیم این ویروس را مهار کنیم؛ گفت: بایستی در پاییز منتظر پیک سوم همراه با ویروس آنفلونزا باشیم‌ که سلامتی همه شهروندان را تهدید خواهد کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up