• شناسه خبر : 31566
  • تاریخ انتشار : 30 تیر 1399 - 04:25

عضو شورای شهر اردبیل گفت: عملیات بهسازی پارک شکوفه‌های زرناس با تأمین اعتبار مورد نیاز اجرایی و عملیاتی می‌شود.

زهرا قدیمی
زهرا قدیمی گفت:  قرار است ظرف شش ماه با بهره‌گیری از نظرات متخصصان و کارشناسان تدوین سه برنامه پنج ساله تا افق ۱۴۱۴ برای اردبیل فراهم آید تا بودجه‌های سالانه نیز در همین راستا تدوین شود و این پروژه که در سال جاری هیچ اعتباری نداشت با کسر اعتبار از سایر پروژه‌های عمرانی منطقه یک شهرداری اردبیل به ارزش دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اجرایی خواهد شد.
قرار شد از محل تعریض و بهسازی برخی از معابر و خیابان‌های شهر در شهرداری ناحیه یک اعتبار مورد نیاز بهسازی این پارک تأمین شده و با صدور مجوز شهرداری کارهای عمرانی و اجرایی را آغاز کند.
با مجوز صادر شده در کنار تجدید قرارداد دستگاه‌های شهربازی شورابیل و کشتی صبا در سالجاری سعی بر این است تا از این فعالان حمایت و پشتیبانی شود. شهرداری و شورا در وهله اول سعی بر تعامل و توافق با مالکان واحدهای مسکونی در مسیر بازگشایی و تعریض را دارد و به هیچ وجه حاضر نیستیم ماده ۹ را اعمال کنیم.
در اجرای پروژه مشارکتی سهم شهرداری به درستی و به شکل کامل مدنظر قرار گرفته و انتظار می‌رود در قالب تسهیلات دریافت شده از بانک مسکن سهم تجاری شهرداری نیز مورد صیانت قرار گیرد. در توسعه شهر اردبیل به یک برنامه‌ریزی بلندمدت و مدون نیازمندیم که قرار شد در سه برنامه پنج ساله تا افق ۱۴۱۴ اهداف و رویکردهای توسعه‌ای به شکل واقع‌بینانه ترسیم و تدوین شده تا به عنوان مسیر اجرایی در اختیار شهرداری قرار گیرد.
در این راستا قرار است ظرف شش ماه با بهره‌گیری از نظرات متخصصان و کارشناسان مقامات تدوین این برنامه فراهم آید تا بودجه‌های سالانه نیز در همین راستا تدوین شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up