• شناسه خبر : 31787
  • تاریخ انتشار : 01 مرداد 1399 - 02:00

معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پزشکی قانونی گفت: به برکت انقلاب اسلامی امکانات مورد نیاز برای پزشکی قانونی در سراسر کشور برای حل مشکلات مردم به صورت عادلانه تقسیم شده است.

سید امیرحسین مهدوی ظهر چهارشنبه در آئین تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید اداره کل پزشکی قانونی استان اردبیل با اشاره به وضعیت اقتصادی پیش آمده در کشور عنوان کرد: با توجه به اینکه مردم در فشار مالی قرار دارند و شرایط اقتصادی کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا و بحث تحریم‌ها وضعیت مناسبی ندارد لذا باید در جهت خدمت رسانی به مردم نهایت تلاش را داشته باشیم تا بخشی از مشکلات آنان حل شود.

وی بر ضرورت اجرای نهضت خدمت رسانی به مردم تاکید کرد و افزود: پرسنل پزشکی قانونی استان اردبیل برای خدمت رسانی بهتر به مردم مکلف به پیوستن به این نهضت است و در این راستا در قوه قضائیه و پزشکی قانونی باید مراقب حق و حقوق مردم باشیم.

معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پزشکی قانونی ادامه داد: پزشکی قانونی باید در کوتاه‌ترین زمان و با لحاظ نهایت دقت بهترین نوع خدمات را به مراجعین به این سازمان ارائه دهد.

مهدوی به سطح مطلوب پزشکی قانونی استان اردبیل در کشور اشاره کرد و افزود: تجهیزات موجود در پزشکی قانونی استان اردبیل با تجهیزات موجود در مرکز کشور کوچک‌ترین فرقی ندارد و به برکت انقلاب اسلامی امکانات در سراسر کشور به صورت عادلانه تقسیم شده است و این استان هیچ وابستگی به استان‌های دیگر ندارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up