• شناسه خبر : 31872
  • تاریخ انتشار : 02 مرداد 1399 - 09:55

معاون فرهنگی هنری حوزه هنری اردبیل از برگزاری مراسم بزرگداشت اولین سالگرد زنده‎یاد شهرام رضایی هنرمند کارتونیست اردبیلی خبرداد.

قرآن قدر

 اولین سالگرد درگذشت دکتر شهرام رضایی با حضور ناصر رهنما آذر رییس خانه فرهنگ و هنر استان، خسرو حیدری و هوشنگ زمانیان از پیشکسوتان هنرهای تجسمی، رحمان مجرد معاون فرهنگی هنری، حسین آزاد مسئول هنرهای تجسمی، سیدحامد اسحاقی مسئول هنرهای تصویری و قاسم مزین مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان تشکیل و برنامه‌هایی پیش بینی شد.

با نزدیک شدن به سالگرد آسمانی شدن این هنرمند مطرح کاریکاتور، حوزه هنری استان و خانه فرهنگ و هنر با رایزنی، تشریک مساعی و بحث و نظر با توجه به شیوع کرونا و عدم اجرای برنامه‌های فیزیکی، برنامه‌هایی را به صورت مجازی پیش بینی کردند و مقرر شد در روزهای آتی پس از پیگیری‌های لازم و هماهنگی با نهادهای ذیربط، برنامه‌های نهایی تصویب و به صورت رسمی اعلام و اطلاع‌رسانی شود.
مرحوم دکتر شهرام رضایی هنرمند طراح، نقاش و کارتونیست در دوران زندگی حرفه‌ای خود بیش از ۱۵۰ جایزه ملی و بین‌المللی را دریافت کرده بود. وی روز دوشنبه ۱۴ مرداد ماه ۱۳۹۸ بر اثر سانحه تصادف رانندگی در جاده اردبیل به مشگین شهر و در سن ۴۱ سالگی درگذشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up