• شناسه خبر : 31888
  • تاریخ انتشار : 02 مرداد 1399 - 11:15

موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) ۸ سری جهیزیه به نوعروسان پارس آبادی اهداء کرد.

حلقه ازدواج عروسی

حجت‌الاسلام علی اکبر باقری بنابی، امام جمعه شهرستان پارس آباد نیز تصریح کرد: ازدواج سنتی الهی، آسمانی و ارزشمند است که مایه آرامش و اطمینان فرد، تحکیم بنیان خانواده و ثبات و پایداری و امنیت اجتماع می‌شود.

وی بیان داشت: مقدس‌ترین کانون در جامعه کانون خانواده است و ایثار و قناعت و گذشت با تعالیم آموزه‌های دینی می‌تواند پشتوانه تداوم زندگی و آرامش در جامعه باشد و تحکیم بنیان خانواده پایدار را به همراه خواهد داشت.

امام جمعه پارس آباد ادامه داد: ازدواج، حادثه شیرین و تحول به یادماندنی دوران جوانی هر فردی است و همه مسؤولان و متولیان موظفند زمینه ازدواج آسان و زندگی به سبک اسلامی را برای جوانان فراهم کنند.

حجت الاسلام باقری بنابی گفت: ازدواج و تشکیل خانواده، نقش مهمی در تزکیه و بقای جامعه دارد و تلاش در راستای استحکام آن، زمینه را برای سلامت اخلاقی و سعادت عمومی جامعه فراهم می‌سازد.

وی گفت: از مردم خیر و نیکوکار دعوت می‌کنیم تا با ایجاد وقف‌هایی در راستای کمک به ازدواج زوج‌های جوان، در امور خیریه و در راستای ترویج این سنت حسنه یاری کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up