• شناسه خبر : 31968
  • تاریخ انتشار : 03 مرداد 1399 - 11:55

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت:توسعه بزرگراه های استان اردبیل مطالبه جدی ما است.

 

صدیف بدری

 

صدیف بدری گفت: با توجه به اینکه اردبیل با چالش اساسی در امنیت جاده ها مواجه است مطالبه جدی در توسعه بزرگراه های استان داریم.

وی با تشریح اهداف سفر معاونین راه وشهرسازی اظهار داشت: پروژه های زیر بنایی استان اردبیل خط قرمز ما است و اتمام راه آهن اردبیل با پیگری های انجام شده و قول رئیس جمهور، جزو اولویت های عمرانی کشور قرار گرفته است.

نماینده مردم اردبیل افزود: منابع اعتباری راه آهن اردبیل تامین شده است و تا آخر سال نیز طبق اظهارات مسئولین اتمام زیر سازی ، اجرای ۱۰۰ کیلومتر ریل گذاری و بهره برداری از ایستگاه های خط آهن اردبیل را شاهد خواهیم بود.

بدری با اشاره به اینکه مطالبه جدی ما توسعه بزرگراه های استان است، اظهار داشت: بزرگراه های اردبیل – سرچم، نمین-آستارا، نیر -سراب و اردبیل به مغان نیز جزو مصوبات سفر وزیر راه است و ما نیز پیگیر اجرای این پروژه ها هستیم.

وی تصریح کرد : اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومانی بصورت فاینانس برای توسعه جاده اردبیل -سرچم تامین شده و مذاکراتی نیز با قرارگاه خاتم انجام گرفته است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: اردبیل از نظر امنیت جاده ها دچار چالش جدی است و هر روز ما شاهد مرگ هموطنان عزیرمان بخصوص در جاده اردبیل-مغان هستیم که پیگیری های جدی در این زمینه انجام شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up