• شناسه خبر : 31986
  • تاریخ انتشار : 03 مرداد 1399 - 04:12

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها بیمارستان مشگین شهر دارای تجهیزات فرسوده بیمارستانی هس ونیاز مبرم به تجهیزات بروز پزشکی دارد.

 

بیمارستان

ستاد مدیریت کرونا و شورای سلامت مشکین شهر صبح امروز با حضور استاندار ،نماینده مردم مشکین شهر در مجلس ، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و روسای ادارات در محل فرمانداری مشکین شهر تشکیل شد.

محمود عباسزاده افزود: رفتار کرونا در موج دوم تغییر کرده است رفتار مدیریتی ما هم در مواجهه با این بیماری وامورات مردم در این ایام باید تغییر کند.

وی بیان کرد: ادبیات دعوت مردم به همکاری توسط مدیران بایستی همسو با امورات جاری مردم باشد.

نماینده مردم مشگین شهر گفت: در ماههای گذشته اقدامات مفید موثر مهمی در بسیاری از حوزه های مردم برداشته شده است که حتما ثمرات آن کام مردم منطقه ما را شیرین خواهد کرد.

تمدید مجوز تواید مواد ضدعفونی به کارخانه های شهرستان داده نمی شود

فرماندار مشکین شهر در این جلسه با اشاره به وضعیت حاد کرونا گفت : نباید از یکسو بگوییم وضعیت حاد است و از سوی دیگرکمبود پزشک متخصص و پرستار در بیمارستان وجود دارد اما قرارداد پرستاران تمدید نمی شود ازسوی دیگر تمدید مجوز تولید مواد و محلول های ضدعفونی کننده به کارخانه های شهرستان داده نمی شود گویی که از نظر اینها کرونا تمام شده است.

کرونا در مشگین یکه تازی می کند

دکتر شریفی در جلسه شورای سلامت گفت : در ۴۸ ساعت گذشته ۲۰ نفر بستری در یک روز داشتیم که بیشترین آمار بستری در یک روز از آغاز کرونا بود و تا به امروز ۸۶۱ نفر بیمار کرونایی در مشکین شهر بستری شده اند.

وی گفت : در حال حاضر ۵۳ نفر بیمار کرونایی بستری شده در بیمارستان ولیعصر داریم این درحالی است که کل ظرفیت بخش ۸۰ نفر است.

رییس شبکه بهداشت و درمان مشکین شهر گفت : از آغاز بیماری کرونا ۳۷ نفر فوتی مثبت – ۲۸ نفر مشکوک – ۹ نفر بیمار آزمایش منفی که مجموعا ۶۷ نفر را متاسفانه از دست دادیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up