• شناسه خبر : 32037
  • تاریخ انتشار : 04 مرداد 1399 - 02:17

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از ثبت۳۰ میلیون و ۲۸۴ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

گردشگر
کلیم الله وثوقی در بازدید از محور اردبیل آستارا و گردنه حیران با بیان اینکه  این میزان تردد توسط ۶۸ سامانه تردد شماری در ۴ ماه گذشته به ثبت رسیده افزود: این میزان تردد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش ۲۳ درصدی را نشان می دهد.
عضو شورای اداری استان اردبیل تصریح کرد: بیشترین تردد با ۲ میلیون و ۸۶۵هزار مورد در محور اردبیل – آستارا و بالعکس ، محور اردبیل – مغان و بالعکس محدوده سه راهی صحرا ۲ میلیون و۱۴۹ هزار تردد و در محور اردبیل سه راهی سرعین و بالعکس  نیز۲ میلیون و ۹۵ هزارتردد به ثبت رسیده است.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل میانگین سرعت استان در مدت یاد شده را ۷۱ کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و گفت: از مجموع تردد ۴ ماه گذشته استان ۱۱ درصد مربوط به وسایل نقلیه سنگین است.
دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل هوشمندسازی جاده های استان را از جمله برنامه های مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل دانست و تصریح کرد: علاوه بر ۶۸ سامانه تردد شماری ۴۰ دوربین نظارت تصویری،۵۲ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و ۲ سامانه توزین حین حرکت نیز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل فعال است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up