• شناسه خبر : 32123
  • تاریخ انتشار : 05 مرداد 1399 - 02:46

استاندار اردبیل درباره محدودیت‌های کرونایی در نظر گرفته شده در این استان نیز خاطرنشان کرد: تمامی تالار‌ها و آرایشگر‌های زنانه فعلا بسته خواهند ماند. نظارت‌ها همچنان در شهرستان‌های مختلف ادامه دارد و مردم هم می‌توانند در صورت مشاهده تخلف، موارد را گزارش کنند.

اکبر بهنام جو
اکبر بهنام‌جو  با اشاره به آخرین تصمیمات و اقدامات ستاد مدیریت کرونای استان اردبیل بیان داشت: اردبیل و چند شهر دیگر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
وی با اشاره به گزارش دانشگاه علوم پزشکی این استان عنوان کرد: شهر اردبیل به عنوان کانون پیک کرونا، بیش از دو سوم مبتلایان و بستری شدگان را به خود اختصاص داده است لذا شهروندان در این شهر باید همکاری بیشتری در اجرای پروتکل‌های بهداشتی داشته باشند تا شاهد رفع این وضعیت باشیم.
استاندار اردبیل با بیان اینکه در هفته اخیر تعداد مراجعین مبتلا به کرونا نسبت به روز‌های گذشته کاهش یافته است، گفت: با ادامه این روند تا دو هفته دیگر حتما اردبیل از وضعیت قرمز به وضعیت نارنجی و زرد در می‌آید.
وی درباره محدودیت‌های کرونایی در نظر گرفته شده در این استان نیز خاطرنشان کرد: تمامی تالار‌ها و آرایشگر‌های زنانه فعلا بسته خواهند ماند. نظارت‌ها همچنان در شهرستان‌های مختلف ادامه دارد و مردم هم می‌توانند در صورت مشاهده تخلف، موارد را گزارش کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up