• شناسه خبر : 32131
  • تاریخ انتشار : 05 مرداد 1399 - 02:30

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: یک میلیون تن کالا در استان اردبیل جابجا شده است.

صادرات و واردات کالا

کلیم الله وثوقـی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از شهرک حمل و نقل اردبیل با بیان اینکه این میزان کالا و بار در ۴ ماه گذشته در استان جابجا شده گفت: در مدت یاد شده ۷۵ هزار برگ بارنامه نیز صادر شده است.

او وضعیت حمل و نقل کالا و بار در استان اردبیل کاملا عادی و روان است و از تلاش‌های شبانه روزی رانندگان سخت کوش قدردانی کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل محصولات کشاورزی، سیمان، آب معدنی، انواع چوب و سوخت را عمده کالا‌های جابجا شده استان در ۴ ماه گذشته دانست و گفت: حمل کالا و مایحتاج عمومی مردم اولویت اصلی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل است.

وثوقی بیان کرد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا کلیه اقدامات لازم و پروتکل‌های بهداشتی به شرکت‌های حمل ونقل کالا و مسافر ابلاغ شده و فاصله گذاری اجتماعی نیز رعایت می‌شود.

او فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با ۷ هزارو ۸۰۰ دستگاه ناوگان باری در استان را یادآور شد و تصریح کرد:۱۱ هزارو ۴۰۰ راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان فعالیت می‌کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از توزیع بیش از ۷۳ هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان پرتلاش استان اردبیل خبر داد.

وثوقی گفت: در قالب کمیسیون ماده ۱۲ نظارت ویژه برعملکرد شرکت‌های حمل و نقل انجام می‌شود و مردم، رانندگان و صاحبان کالا می‌توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up