• شناسه خبر : 32247
  • تاریخ انتشار : 06 مرداد 1399 - 02:56

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ۱۳ هزار و ۵۷۴ دستگاه ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی استان مراجعه کرده اند.

204

رضا شیرین زاده، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از مراکز معاینه فنی اردبیل گفت: از ۱۳ هزار و ۵۷۴ دستگاه ناوگان سنگین مراجعه شده به مراکز معاینه فنی استان ۱۰ هزارو ۷۳۲ دستگاه در مرتبه اول توانسته اند برگ معاینه فنی دریافت کنند.

او تعداد مردودی خودرو‌های مراجعه شده را هزارو ۵۷۲ مورد عنوان کرد و افزود: هزارو ۲۷۰ دستگاه خودرو پس از اصلاح عیب و نواقص موفق به اخذ برگ معاینه فنی شده اند که این مهم نیز افزایش ۲۲۵ درصدی را نشان می‌دهد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: در استان اردبیل ۴ مرکز معاینه فنی خودرو‌های سنگین فعالیت می‌کند.

شیرین زاده با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی رانندگان سخت کوش از آنان خواست با مراجعه به موقع به مراکز معاینه فنی از سلامت خودروی خود مطلع شوند و می‌توانند کمک موثری به شهر و استان در راستای کاهش و جلوگیری از آلودگی هـوا داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up