• شناسه خبر : 32338
  • تاریخ انتشار : 07 مرداد 1399 - 03:09

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: همزمان با ۴ مردادماه و آغاز هفته اردبیل “طرح شناسنامه هویتی محلات اردبیل” به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل اجرا می‌شود.

حبیب فتحی
حبیب فتحی گفت: با توجه به شرایط خاص حاکم بر جامعه در پی شیوع ویروس کرونا، تصمیم گرفته شد برنامه‌های گرامیداشت روز و هفته اردبیل در بستر فضای مجازی برگزار شود.
وی  با بیان این که این برنامه‌ها با هدف شناساندن هرچه بیشتر فرهنگ غنی دینی و اعتقادی اردبیل در عرصه ملی و جهانی طرح‌ریزی شده، افزود: نشست تخصصی برای مسجد جامع عتیق معروف به جمعه مسجد و بررسی یافته‌های محوطه تاریخی خانه آیت‌الله مروج (ره) از جمله این برنامه‌هاست.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر اردبیل با بیان این که در شهر تبلیغات محیطی گسترده‌ای به مناسبت هفته اردبیل اکران شده است، تصریح کرد: همچنین همزمان با ۴ مردادماه و آغاز هفته اردبیل “طرح شناسنامه هویتی محلات اردبیل” به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل اجرا می‌شود.
وی اضافه کرد: شرکت کنندگان در این طرح به شرح اجمالی از تاریخچه، نام سابق و کنونی و دلیل نامگذاری، معرفی چهره‌ها، مفاخر و شهدا، وضعیت اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، اماکن فرهنگی، مذهبی و تاریخی و نیازهای اجتماعی محلات خود خواهند پرداخت.
فتحی با بیان این که علاقمندان از ۴ مردادماه تا آخر شهریورماه می‌توانند در این طرح شرکت کنند، خاطرنشان کرد: از جمع بندی آثار، شناسنامه هویتی محلات اردبیل تدوین و از شرکت‌کنندگان تقدیر خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up