• شناسه خبر : 32379
  • تاریخ انتشار : 07 مرداد 1399 - 10:26

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از اصلاح بیش از ۸ هزار متر طول شیب شیروانی راه‌های استان خبر داد.

آسفالت
علی صبحی در بازدید از عملیات خط‌کشی جاده مشگین‌شهر – اهر افزود: امسال با هدف ایمن‌سازی، ۳۶۵ کیلومتر از محورهای مواصلاتی این استان خط‌ کشی شد.‌
وی بیان کرد: منظم کردن حرکت وسایط نقلیه، ارتقای ایمنی عبور و مرور، آگاهی دادن به استفاده‌کنندگان از راه و راهنمایی آنها از جمله اهداف خط‌کشی راه‌ها است.
وی با بیان اینکه افزایش ایمنی راه‌های ارتباطی از اولویت‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان است، اظهارداشت:  ۳۴۰ عدد استوانه ایمنی در دماغه‌های پر برخورد و سه هزار و ۴۵۰ عدد بازتاب چشم گربه‌ای در جاده‌های استان تهیه و نصب شده است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل مونتاژ، اصلاح، تهیه و نصب ۸۶۰ متر مربع تابلوهای اطلاعاتی، الزامی و انتظامی راهها، شستشوی هفت هزار و ۹۰۰ علایم و اصلاح و رنگ‌آمیزی ۲ هزار و ۴۶۵ متر طول سرعت‌کاه آسفالتی را از دیگر اقدامات راهداری استان در چهار ماه سال جاری ذکر کرد.
صبحی افزود: در این مدت در راستای ارتقای ایمنی جاده‌ها ۵۲۸ کیلومتر حریم راه تسطیح و هشت هزار و ۵۰۰ متر طول شیب شیروانی راه‌ها اصلاح شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up