• شناسه خبر : 32395
  • تاریخ انتشار : 07 مرداد 1399 - 11:00

چندی پیش خبر تعطیلی برنامه تلویزیونی “عصر جدید” را اعلام کردند و با تغییر شرایط و مراعات بهداشتی سخت، گروه در حال تولید برنامه‌اند. در نتیجه “عصر جدید” از تعطیلی درآمده است.

شهرخوان: حرف و حدیث‌هایی از ضبط دوباره برنامه تلویزیونی “عصر جدید” به گوش رسید و در فضای مجازی دست به دست شد؛ سراغ مدیر رسانه‌ای “عصر جدید” رفتیم به این خبر رسیدیم که مشروح آن را در ادامه می‌‌خوانید:

مسابقه استعدادیابی ایران که از ۱۹ تیرماه در اقدامی خودخواسته و به طور موقت، به دلیل موج دوم کرونا متوقف شده بود، حالا دارد به ضبط خود ادامه می‌دهد، منتها شرایط عصر جدید تغییر کرده است و با سفت و سخت‌ترین مراعات‌های بهداشتی و اِعمال شدید مفاد پروتکلی که از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا ابلاغ شده، در حال تولید است.

از جمله این تغییر وضعیت عمده می‌توان به حذف تماشاگران در استودیو، تعطیلی بخش‌هایی از پشت صحنه از جمله استودیوی همراهان و خانواده شرکت‌کنندگان، گرفتن تست کرونا از تمامی عوامل و شرکت‌‌کننده‌ها و کم کردن نفرات تیم ضبط و تولید این برنامه اشاره کرد.

احسان علیخانی قبلاً هم در این برنامه با تأکید گفته بود، خیلی شرایط سختی برای ادامه ضبط “عصر جدید” داریم اما داریم تلاش می‌کنیم با همه رعایت‌های قانونی و بهداشتی، این شادی و دلخوشی برای مردم بماند و بتوانیم این برنامه را راهی آنتن کنیم.

عصر جدید شنبه‌ها و یکشنبه‌ها پخش می‌شود و منتظر قسمت پنجم از دور دوم این مسابقه تلویزیونی در آغاز هفته‌ای که می‌آید، باشید. در این مرحله، رأی شماست که تعیین می‌کند کدام اجرا به نیمه‌نهایی برسد.

تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up