• شناسه خبر : 32415
  • تاریخ انتشار : 08 مرداد 1399 - 12:48

رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: پروژه‌های عمرانی مانند پل قدس و پروژه‌های بنیاد مسکن، در اولویت توزیع تولیدات سیمان در استان اردبیل قرار دارند.

سیمان
 رامین صادقی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اردبیل اظهار کرد: در حال حاضر طبق گزارشات کارخانه سیمان و بررسی‌های به‌عمل آمده توسط کارشناسان سازمان صمت، هیچ‌گونه کمبودی در تأمین سیمان استان وجود ندارد.
وی افزود: با توجه به تولیدات محصول کارخانه سیمان استان اردبیل و نحوه توزیع آن و افزایش مصرف این محصول، این کارخانه نیز با افزایش تولیدات روزانه خود، طبق برنامه تنظیم شده قبلی ۲ هزار تن از تولیدات برای بتن آماده سیمان بران و یک هزار تن جهت مصارف مردمی و همچنین ۵۰۰ تن برای پروژه‌های عمرانی توزیع می‌گردد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در خصوص اولویت‌بندی توزیع تولیدات سیمان بیان کرد: پروژه‌های عمرانی مانند پل قدس و پروژه‌های بنیاد مسکن، در اولویت توزیع تولیدات سیمان در استان اردبیل قرار دارند.
صادقی در خصوص بازار گوشت گفت: با توجه به نزدیکی به عید قربان، در حال حاضر مجتمع کشتارگاه صنعتی استان اردبیل با افزایش توان ظرفیت خود نسبت به تأمین گوشت قرمز مورد نیاز مردم فعالیت می‌نماید که در این مورد  هم خوشبختانه هیچ مشکلی نداریم.
وی ادامه داد: اکیپ‌های مشترک سازمان صمت استان، تعزیرات حکومتی، دامپزشکی و نیروی انتظامی در سطح عرضه حضور مستمر دارند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با آن برخورد خواهند نمود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل تصریح کرد: از عموم شهروندان می‌خواهیم در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی با مراجعه حضوری و یا از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴  موارد تخلف صنفی را گزارش نمایند تا بازرسان این سازمان در اسرع وقت به موضوع رسیدگی نمایند.
صادقی گفت: ستاد تنظیم بازار استان اردبیل اهتمام جدی برای تأمین کالا و فعالیت شبکه‌های توزیع و نظارت داشته و تمرکز عمده ستاد بر فراوانی کالا بوده و در این زمینه جلسات تنظیم بازار در استان به‌صورت مستمر برگزار می‌شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up