• شناسه خبر : 32429
  • تاریخ انتشار : 08 مرداد 1399 - 02:40

رئیس بیمارستان ارس پارس آباد مغان از تخصیص ۳۵میلیارد ریال برای تجهیز هتلینگ و توسعه بیمارستان تامین اجتماعی این شهرستان خبر داد.

آمبولانس درمانگاه بیمارستان

غفور شاهی زارعی رئیس بیمارستان ارس پارس آباد مغان بیان کرد: اعتباراتی نیز برای توسعه فضای فیزیکی بیمارستان ارس جهت دایر کردن بخش های ویژه هزینه شده، که با تکمیل این طرح و اجرای برنامه ها و طرح ها، دیگر نیازی برای اعزام بیماران به سایر شهرستان ها نخواهد بود.

وی تجهیز این بیمارستان به سیستم راه دور packs را یکی از اقدامات اساسی برشمرد و تصریح کرد : با نصب این سامانه، امکان کنترل و هدایت برخی نیازهای اساسی بیماران از جمله رادیولوژی و آزمایش های تشخیصی دیگر بدون مراجعه به مرکز استان امکان پذیر شد.

رئیس بیمارستان ارس پارس آباد مغان همچنین با تاکید بر تکمیل کادر پزشکی بیمارستان ارس و دایر کردن بخش ویژه در آن، بیان کرد: شهرستان پارس آباد به دلیل واقع شدن در نقطه صفر مرزی و مراجعه بیماران شهرستان های همجوار و نیز بیماران جمهوری آذربایجان در کانون توجه قرار دارد.

شاهی زارعی با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد جمعیت شهرستان پارس آباد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و از خدمات درمانی بیمارستان ارس استفاده می کنند، افزود:  روزانه بیش از یک هزار نفر مراجعه کننده به این بیمارستان داریم.

به گزارش خبرگزاری موج ، بیمارستان ارس پارس آباد در بهمن ماه سال ١٣٧٩ در زمینی به مساحت کلی ۶٢٠٠ مترمربع و با زیربنای ۵٨٠٠ مترمربع افتتاح گردید.

این بیمارستان دارای ظرفیت اسمی ۵۴ تخت بستری بوده و در حال حاضر بیش از ۴۶ تخت فعال در بخشهای داخلی و جراحی زنان، داخلی و جراحی مردان ، اطفال و نوزادان بهمراه سه اتاق عمل فعال و دو تخت زایمان فعالیت دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up