• شناسه خبر : 32491
  • تاریخ انتشار : 09 مرداد 1399 - 12:35

رئیس شورای اسلامی استان گفت: در شرایط فعلی تحقق شعار شهر هوشمند، مستلزم برنامه ریزی های کارشناسانه و تزریق منابع مالی است.

یعقوب هاشمی
یعقوب هاشمی  نیز در این جلسه با استقبال از حضور قرارگاه خاتم الانبیا در انعقاد قراردادهای عمرانی با شهرداری اردبیل، عنوان کرد: حضور قرارگاه خاتم النبیا در اجرای پروژه‌های بزرگ شهر اردبیل، فرصت مغتنمی است که در سایه تلاش‌های نمایندگان مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی حاصل شده است.
وی با اشاره به لزوم تحقق شعار شهر هوشمند در اردبیل افزود: در شرایط فعلی تحقق شعار شهر هوشمند، مستلزم برنامه ریزی های کارشناسانه و تزریق منابع مالی است و در کنار آن برخی پروژه‌های شهرداری اردبیل نظیر مدیریت پسماند شهری اردبیل نیز نیازمند اعتبارات ملی و توجه ویژه است.
رئیس شورای اسلامی استان با بیان این‌که تشکیل خانه ملت در مراکز استان‌ها و تجمیع دفاتر منتخبین مردم در مجلس شورای اسلامی و پارلمان محلی در یکی از اماکن عمومی شهر و حتی داخل محوطه پادگان یا باغ شریعت، می‌تواند به تسهیل در مراجعات شهروندان ختم شود.
هاشمی ارائه پیشنهاد انتخاب شهرداران شهرها توسط آرای مستقیم مردم اظهار کرد انتخاب شهرداران توسط آرای مستقیم مردم ثمرات خوبی در پیشبرد مدیریت شهری ایفا خواهد کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up